Somat Multi-Perfect z formułą Express Power - tabletki do mycia naczyń

<
Gallery image
>
Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 1
<
Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 1Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 2Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 3Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 4Somat Multi-Perfect z formułą Express Power 5
 
>
 
 

Doba ma tylko 24 godziny i nie da się jej rozciągnąć. A na głowie tyle obowiązków... Nie ze wszystkim można zdążyć. Dlatego aż 48% kobiet rezygnuje z uprawiania sportu.  Ale zmaganie z codziennymi obowiązkami może być prostsze i szybsze dzięki tabletkom Somat Multi-Perfect z formułą Express Power - najlepszym tabletkom do mycia naczyń w zmywarkach na rynku.


Uporać się z obowiązkami ekspresowo i mieć czas dla siebie i swoich najbliższych. Na zabawę z dziećmi, przeczytanie książki, sport, czy plotki z przyjaciółką. Niestety znalezienie czasu na wszystko, często pozostaje tylko marzeniem wielu z nas. Jak pokazują badania, czas dla bliskich zawsze znajduje 58% kobiet, ale już tylko 13% może sobie pozwolić na codzienną lekturę. A 22% kobiet widuje się ze swoją przyjaciółką rzadziej niż raz na miesiąc! Dlaczego? Bo po 8 godzinach pracy trzeba jeszcze posprzątać, ugotować obiad, czy pozmywać... A jak się okazuje na zwykłe zmywanie, aż 33% kobiet przeznacza od 30 do 60 minut dziennie!

Jak powszechnie wiadomo receptą na skuteczne radzenie sobie z domowymi obowiązkami są skuteczni „pomocnicy”. Czyli produkty, które nie zawiodą, nawet jeśli na działanie mają niewiele czasu. Takie jak najlepsze tabletki do mycia naczyń w zmywarkach  Somat Multi-Perfect z formułą Express Power, które uporają się z trudnymi zabrudzeniami nawet w krótkim cyklu mycia.

Nowością w recepturze Somat Multi-Perfect jest formuła Express Power. Dzięki niej tabletki rozpuszczają się szybciej. Dlatego nawet po myciu w krótkich i ekologicznych programach naczynia będą perfekcyjnie czyste.

Z Somat Multi-Perfect tłuste plamy, zaschnięte resztki jedzenia, czy skrobia zostaną skutecznie usunięte z naczyń. Potwierdziły to zewnętrzne testy, a teraz każdy z nas może się o tym przekonać we własnej kuchni.

Przed obowiązkami domowymi nie da się uciec. Ale można je połączyć z czymś przyjemnym. Tabletki wielofunkcyjne Somat Multi-Perfect z formułą Express Power będą myły naczynia w zmywarce, a zabiegana pani domu może w końcu znajdzie kilkanaście minut na lekturę?


Cena Somat Multi-Perfect z formułą Express Power:
• opakowanie 26 tabletek / 28 PLN
• opakowanie 52 tabletek / 50 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-06-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności