Viziriada - dla miłośników każdego sportu

<
Gallery image
>
Viziriada - dla miłośników każdego sportu 1
<
Viziriada - dla miłośników każdego sportu 1Viziriada - dla miłośników każdego sportu 2Viziriada - dla miłośników każdego sportu 3
 
>
 
 

Ruszyła Viziriada! 100% bieli Vizira teraz wspiera małych sportowców!

Sport to wiele emocji – a jeszcze więcej brudnych koszulek i zabłoconych skarpetek. Do tej pory Vizir pomagał mamom dopierać ubrania umorusanych sportowców do idealnej bieli, by mogli dumnie reprezentować swoją drużynę. Teraz biel Vizira pomaga także spełniać ich marzenia, fundując dla 1000 drużyn z całej Polski sprzęt sportowy o wartości 400 000 złotych. Pomóż wygrać drużynie ze swojej okolicy głosując na nią na www.viziriada.pl.

„Proszę Państwa, Adaś biegnie do bramki, przejmuje piłkę od Tomka. Wślizg po trawie, ile błota na koszulce! Zawodnik gubi but, pędzi w samych skarpetkach. Co za poświęcenie, kibice szaleją! Tylko czy te skarpetki coś dopierze? Na szczęście drużynę wspiera Vizir gwarantując 100% bieli na koszulkach i skarpetkach nawet po najtrudniejszym meczu. Proszę Państwa, goool! Kibice szaleją. Niech żyje Viziriada!”


Viziriada.pl: biel i sportowe emocje

Skarpetki, koszulki, spodenki i bluzy aktywnych dzieci wystawione są każdego dnia na nie lada wyzwania. Rodzice świetnie wiedzą, że wyścigi rowerowe po kałużach czy mecz piłkarski w szkole oznaczają zawsze Wielkie Pranie. Od czego jednak jest Vizir? Dzięki nowoczesnym technologiom pomaga dopierać ubrania małych sportowców do idealnej bieli, dzięki czemu rodzice mogą kibicować najbrudniejszym sportowym zmaganiom ze spokojną głową. W końcu dla dzieci i rodziców  najważniejsza jest świetna zabawa, zdrowie i emocje, które niesie ze sobą sport.

Z myślą o tym powstała akcja Viziriada wspierająca rozwój sportowy dzieci i młodzieży w całej Polsce. Już 1 sierpnia ruszyła strona www.viziriada.pl na której mogą rejestrować się drużyny młodych sportowców, a ich fani oddawać na nie głosy. Jest o co walczyć! Co miesiąc 200 zespołów, które zbiorą największą liczbę  głosów zdobędzie sprzęt sportowy o łącznej wartości 50 000 złotych! W wielkim finale akcji na zwycięskie drużyny czeka pula bonów o wartości aż 200 000 zł na zakup wymarzonego sprzętu sportowego. Co ważne, nagrodzone zostaną drużyny z każdego województwa – warto więc zwiększyć szansę drużyny ze swojej okolicy! Akcja potrwa do 30 listopada.


Viziriada.pl: dla miłośników każdego sportu

Przyłączenie się do akcji jest bardzo proste. Wystarczy, że dziecięca lub młodzieżowa drużyna uprawiająca dowolną dyscyplinę sportu poszuka pełnoletniego opiekuna i zarejestruje się na www.viziriada.pl. Nie ważne czy trenuje w szkole czy po prostu uwielbia wspólnie grać w „zośkę” na podwórku. Nawet jeśli dyscyplina sportu nie jest drużynowa, Viziriada do zabawy zaprasza wszystkich - biegaczy, tenisistów, pływaków czy łyżwiarzy. Wystarczy 5. młodych pasjonatów, którzy połączą siły w Viziradzie i zdobędą kibiców oraz ich głosy.

Od 20 lat Vizir pomaga małym sportowcom z dumą prezentować się w idealnie białych koszulkach. Teraz Vizir wspiera także ich rozwój, fundując sprzęt sportowy dla  1000 drużyn z całej Polski. Głosuj na drużynę ze swojej okolicy na Viziriada.pl!

Vizir do białego 3,5 kg
Cena: 31,99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-11-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności