Bvlgari Man Glacial Essence - powiew świeżego powietrza w nowym męskim zapachu

<
Gallery image
>
Bvlgari Man Glacial Essence 1
<
Bvlgari Man Glacial Essence 1Bvlgari Man Glacial Essence 2Bvlgari Man Glacial Essence 3Bvlgari Man Glacial Essence 4Bvlgari Man Glacial Essence 5Bvlgari Man Glacial Essence 6Bvlgari Man Glacial Essence 7Bvlgari Man Glacial Essence 8Bvlgari Man Glacial Essence 9Bvlgari Man Glacial Essence 10Bvlgari Man Glacial Essence 11Bvlgari Man Glacial Essence 12Bvlgari Man Glacial Essence 13Bvlgari Man Glacial Essence 14Bvlgari Man Glacial Essence 15Bvlgari Man Glacial Essence 16Bvlgari Man Glacial Essence 17Bvlgari Man Glacial Essence 18Bvlgari Man Glacial Essence 19
 
>
 
 

Bvlgari wspina się na jeden z najwyższych szczytów świata, aby uchwycić najświeższy, najczystszy, najbardziej przeszywający powiew świeżego powietrza - taki, który inspiruje nas do sięgania po więcej. To wszechobecny wiatr zmian, ożywiony w Bvlgari Man Glacial Essence.


Nowy element w kolekcji Bvlgari Man - powietrze - powiew świeżości, podmuch życia

Czy można zdobyć coś nieosiągalnego? A może coś niematerialnego potrafi nabrać kształtu? Zamknięcie niewidzialnej siły powietrza we flakonie perfum jest ogromnym wyzwaniem, które można było podjąć tylko z Bvlgari Man. Powietrze jest nie do złapania, ale ma wyczuwalną siłę. Może podsycić ogień. Ma moc przekształcania wody w lód lub sprawiania, że rzeka płynie szybciej. Powietrze może zapełnić ciszę lub rozbrzmiewać echem w całej dolinie.


Drzewna sygnatura Fougere

"Chciałem oddać wrażenie lodowatej świeżości. Ten pełen kontrastów zapach to lodowaty, nieokiełznany powiew świeżości dla każdego mężczyzny, który go nosi." -  Alberto Morillas, Mistrz Perfumeryjny

Bvlgari Man Glacial Essence ucieleśnia niepohamowaną męskość w ciągłym dążeniu do wielkości. Świeżość musujących nut głowy rozbudza drzewne i energiczne serce kompozycji, której kulminację stanowią intensywne krystaliczne tony bazy. Elementarna moc drzewnego zapachu fougère, skrystalizowanego przez lód.


Nuty zapachowe

Nuty głowy - powiew świeżości
Świeży, musujący, pikantny

- esencja jagód
- jałowiec
- ekstrakt z imbiru
- esencja geranium

Nuty serca - aromatyczne uniesienie
Aromatyczny, aksamitny, ziołowy

- esencja australijskiego drzewa sandałowego
- irys
- esencja bylicy

Nuty bazy - drzewna charyzma
Męski, czysty, krystaliczny

- esencja drzewa cedrowego z Alaski
- akord clearwood
- akord piżmowy


Flakon

Zwiewny podmuch wzmocniony siłą lodowca

Z taką samą siłą i wielkością niczym największe, najbardziej niedostępne góry, flakon Bvlgari Man Glacial Essence jest pomnikiem piękna zamarzniętych horyzontów i migoczących szczytów. Jego lazurowe odbicia odzwierciedlają lodowcowe niuanse krajobrazu między niebem a ziemią, skałami i lodowcami miejscem spotkania, w którym ekstremalne siły natury zlewają się w niemal niebiańską harmonię. W sposób wykraczający poza czystą estetykę, flakon demonstruje wysiłki Bvlgari, aby pogłębić zaangażowanie w ochronę środowiska poprzez ciągłe doskonalenie podejścia. Metody produkcji flakonu Bvlgari Man Glacial Essence są zakorzenione w pragnieniu zachowania równowagi w naturze zaczynając od podejścia naszych partnerów do zrównoważonego rozwoju.


Kampania reklamowa #conqueryourgreatness

Kampania reklamowa Bvlgari Man Glacial Essence, wyreżyserowana przez wybitnego twórcę mody Damiena Krisla i uznanego fotografa Chrisa Kollsa została nakręcona na wysokości sięgającej ponad 12 000 stóp w ojczyźnie Bvlgari Włoszech. W otoczeniu profesjonalnie wyszkolonych przewodników górskich sesja zdjęciowa odbyła się na naturalnym lodowcu, w ośrodku narciarskim Cervinia. Było to odważne wyzwanie godne ducha nowego zapachu i wartości Bvlgari.
W spocie reklamowym Nick Bateman wspina się na szczyt. Oddech czystym powietrzem lodowca daje mu impuls, by sięgnąć po więcej. To uczucie, gdy ma się wydarzyć coś wielkiego, emocje, które towarzyszą doświadczaniu najbardziej ekscytujących wyzwań życia. Na jednym z najwyższych szczytów Europy czeka zapierający dech w piersiach widok, a mężczyzna może sam wreszcie dostrzec swoją wielkość.

Będąc twarzą bardzo udanej kampanii Bvlgari Man Wood Essence, Nick Bateman jest już częścią rodziny Bvlgari. To kanadyjski aktor, model i influencer, który obecnie mieszka w Los Angeles. Jako miłośnik przyrody i czterokrotny mistrz świata w sztuce walki, Nick ucieleśnia idealną równowagę między ciałem a umysłem.


Ceny:
Woda perfumowana 60 ml / 399 zł
Woda perfumowana 100 ml / 539 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupińśki / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności