Guerlain L'Homme Idéal Extrême - drzewno-orientalna męska woda perfumowana

<
Gallery image
>
Guerlain L'Homme Idéal Extreme 1
<
Guerlain L'Homme Idéal Extreme 1Guerlain L'Homme Idéal Extreme 2Guerlain L'Homme Idéal Extreme 3Guerlain L'Homme Idéal Extreme 4Guerlain L'Homme Idéal Extreme 5Guerlain L'Homme Idéal Extreme 6Guerlain L'Homme Idéal Extreme 7Guerlain L'Homme Idéal Extreme 8Guerlain L'Homme Idéal Extreme 9
 
>
 
 

W tej całkowicie nowej interpretacji L'Homme Idéal Guerlain Perfumer Thierry Wasser postanowił zbadać migdały - oryginalną sygnaturę zapachową L'Homme Idéal. Sercem kompozycji są potężne nuty orientalne i drzewne, wzmocnione odważnymi nutami przypraw i ciepłymi, charyzmatycznymi nutami tytoniu. Jest elegancki i wyrazisty. Jest esencją uosabiającą mężczyznę o wielu talentach.


Idealny mężczyzna to mit. Jego zapach to rzeczywistość. Guerlain rozszyfrował aspiracje mężczyzn i stworzył dla nich koncentrat ideału. Eau de Parfum Extrême to drzewno-orientalny zapach, który pozwoli ci pozostać mężczyzną przejawiającym talent do wszystkiego - w ekstremalnej formie .

Migdał, olfaktoryczny atrybut L'Homme Idéal, występuje w nucie głowy w towarzystwie musującej bergamotki połączonej z różowym pieprzem.
W sercu kompozycji cynamon i nuty śliwki asystują kwiatowej nucie heliotropu obdarzonej eleganckimi migdałowymi niuansami.
Wreszcie czarującą drzewną bazową nutę paczuli i cedru zdobi akcent tytoniu i intensywna nuta skórzana.


Idealny flakon?

Męski, elegancki i śmiały. Sześcienny, fasetowany, wyrafinowany. Etykieta zawdzięcza ekstremalną głębię wyrazu czerwieni. Masywny, matowy, intensywny korek – zdecydowanie męski - zapożyczył giloszowy ornament ze świata wyrobów zegarmistrzowskich.


Nuty głowy: bergamotka, migdał i różowy pieprz
Nuty serca: heliotrop, cynamon i śliwka
Nuty bazy: skóra, tytoń, paczula i cedr


Co sprawia, że ten zapach jest wyjątkowy?

L'Homme Idéal Extreme w trzech akordach

Akord elegancki
Żywe, pikantne nuty różowego pieprzu i bergamotki nadają migdałowi nieoczekiwany blask, nadając ton elektryzującej grze kontrastów.

Akord wyrazisty
Kontrapunktem dla otwierających ożywczych nut jest cynamon i owocowa śliwka, które razem zapewniają ciepło eleganckim kwiatowym nutom heliotropowym w sercu kompozycji.

Akord głęboki
Głębokie drzewne nuty cedru i paczuli łączą się z mocnym akordem skóry i tytoniu wokół fasoli Tonka, aby nadać zapachowi ciepło i elegancję.


Thierry Wasser, Guerlain Perfumer

Jak wyglądał proces tworzenia tego zapachu?

"Migdał, główna nuta wszystkich kreacji L'Homme Idéal, jest tutaj traktowana w całej swojej złożoności. Chciałem, aby był obecny na samej górze, w sercu i w bazie zapachu. Esencja migdałowa z gorzką jasnością u góry, a następnie heliotrop z eleganckimi nutami migdałowymi. Następnie u podstawy pojawia się potężny akord tytoniowy, który jest otoczony fasolą tonka w celu dokończenia kompozycji."


Ceny:

Guerlain L'Homme Idéal Extrême
Woda perfumowana 50 ml / 395 zł
Woda perfumowana 100 ml / 529 złZdjęcia kompozycyjne: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności