Issey Miyake Fusion d'Issey - zapach jak fuzja siły wulkanu i natury

<
Gallery image
>
Issey Miyake Fusion d'Issey 1
<
Issey Miyake Fusion d'Issey 1Issey Miyake Fusion d'Issey 2Issey Miyake Fusion d'Issey 3Issey Miyake Fusion d'Issey 4Issey Miyake Fusion d'Issey 5Issey Miyake Fusion d'Issey 6Issey Miyake Fusion d'Issey 7Issey Miyake Fusion d'Issey 8Issey Miyake Fusion d'Issey 9Issey Miyake Fusion d'Issey 10Issey Miyake Fusion d'Issey 11
 
>
 
 

Wulkaniczna natura, siła erupcji wulkanów oraz fuzja siły i natury stały się inspiracją do stworzenia najnowszej, męskiej kompozycji. Wybuchowa świeżość cytryny odpowiada intensywności drzewnych akordów, wody kokosowej, paczuli. Wibrująca, aromatyczna bryza napotyka akordy słonecznego bursztynu. To zestawienie między ciepłem a zimnem.


Zawsze obecna natura odsłania teraz swoją różnorodną i kreatywną stronę.

To wyjątkowa, bogata kompozycja składająca się między innymi z drzewnych akordów (japońskiego hinoki i drzewa sandałowego), wody kokosowej, paczuli oraz akordu cytrusowego. Inspiracją do stworzenia zapachu, jak zawsze w przypadku marki Issey Miyake, jest natura. Natura pełna kontrastów, niezmierzona i zaskakująca.

Ten nowy męski zapach zachęca nas do odkrywania siły i różnorodności dziewiczej przyrody. Wybuchowa świeżość cytryny odpowiada intensywności drzew wulkanicznych. Wibrująca, aromatyczna bryza napotyka akordy słonecznego bursztynu. Zawsze obecna natura odsłania teraz swoją różnorodną i kreatywną stronę.

Fusion d'Issey, mineralny zapach fougère dla mężczyzn, został stworzony przez mistrzyni perfumiarstwa Nathalie Lorson, która zapisuje nowy rozdział w klasyce męskości. Zabawne zestawienie między ciepłem a zimnem. Jego świeżość wynika z wybuchowej i żywej skórki cytryny, której towarzyszy mleczna słodycz mleka kokosowego. Łącząc moc i równowagę, żywa, aromatyczna bryza napotyka akordy słonecznego bursztynu. W dolnych akordach ślady lasów wulkanicznych łączą się z głęboką nutą paczuli.

Wulkaniczny zapach w butelce pełnej kontrastów - wysokiej i eleganckiej w lśniącym, granatowym szkle. Wielopłaszczyznowy korek precyzyjnie wyrzeźbiony, by wyglądać jak czarny obsydian. Świecące od wewnątrz światło, uwięzione, a jednak żywe. Opakowanie zewnętrzne odzwierciedla ten sam niebieski i czarny kod koloru. Ponadto nazwa Fusion d'Issey jest napisana wyraźnymi, pomarańczowymi literami. Piękna kreacja inspirowana naturą, zaprojektowana ludzką ręką.


Nuty glowy: cytryna, kokos
Nuta serca: drzewo sandałowe
Nata bazy: paczula


Na początku stworzono Ziemię, niezmierzone źródło życia. Intensywność, energia i moc żywiołów. We wspaniałości niekończących się krajobrazów rosły dumne, majestatyczne wulkany. Nowe źródła życia wypłynęły z serca Ziemi. Roślinność rozkwitła na żyznej, bogatej glebie, niezmienny cud natury.

Emocje i szacunek dla stwórczej siły natury i nieskończonej mocy żywiołów. Wyruszając w nowe podróże pełne przygód, odkrywaj, eksploruj.

Nowy zapach od Issey Miyake jest hołdem dla tych naturalnych, fizycznych zjawisk. Fusion d'Issey to ich nowa kwintesencja.


Fusion d'Issey

Potężna, energiczna i ognista natura objawia się (ponownie) z niewyobrażalną siłą. Stopiona lawa wylewa się intensywnie z wulkanu.
Fusion d'Issey przekształca tę erupcję energii w odważną, dopracowaną kompozycję, dając początek kreatywnej, endemicznej naturze. Głębia, napięcie i moc dla wyjątkowego zapachu.


Oda do materii

Pionowa i elegancka butelka dumnie wznosi się. Ciemnoniebieskie polerowane szkło w kolorze pomiędzy kobaltem a niebiesko-czarnym z odcieniem zieleni. Światło bije od środka, osadzone, ale żywe. Błyszczący, czarny korek przypominający obsydian, jest starannie fasetowany jak klejnot. Opakowanie charakteryzuje się tą samą niebieską i czarną kolorystyką. Akcentuje to pomarańczowa (w kolorze lawy), odważna, graficzna nazwa Fusion d'Issey. Piękno kreacji zainspirowane naturą, stworzone przez ludzkiego ducha i dłonie.


Oda do kontrastu

Nadal głównym źródłem inspiracji w Issey Miyake jest zawsze obecna natura, która okazuje się potężna i kreatywna.

Mistrzyni perfumiarstwa Nathalie Lorson skomponowała Fusion d'Issey, męski fougère, z nutami słonecznymi i mineralnymi. To nowa odsłona klasycznie męskiej kompozycji. Gra kontrastów między zimnem a ciepłem rozgrzewających przypraw.

Co do chłodnego aspektu, błyszcząca jasność cytryny została połączona z mleczną słodyczą wody kokosowej, długotrwałym zapachem słońca. Zanurz się w sercu wulkanu, aby doświadczyć mineralnej świeżości i odkryć zmysłowość ambry. Eterycznym szeptem rozprasza się esencja świeżego rozmarynu, geranium i kardamonu (zarówno chłodnego, jak i płonącego), wypełniając otaczający ich zapach. U podstaw pojęcia fuzji leży połączenie ciepłego, wulkanicznego drewna z paczulą. Dla Nathalie Lorson Fusion d'Issey "ukazuje jakość pełną żaru". Nowa idea męskości, ciepło i zimno wyrażają kwintesencję stopionej skały. Przepełniony energią i witalnością, Fusion d'Issey, to zapach odważnych przygód.

Zanurz się w świecie natury i odkryj witalność żywiołów. Spot reklamowy Fusion d'Issey gloryfikuje moc tych różnych źródeł życia, stworzenia. Skała wulkaniczna, błysk, wybuch mocy, bulgocząca energia, która rodzi wszystkie formy życia. Natura wyraża się w całej swojej różnorodnej sile; całkowite zanurzenie. A kiedy ludzkość wkracza w te niekończące się przestrzenie, pojawia się Fusion d'Issey z niebieskim flakonem, literami w kolorze stopionej lawy i obsydianowym korkiem.


Gama i ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 275 zł
Woda toaletowa 100 ml / 385 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl

Bezpośrednie linki do zakupu zapachu online:
Sephora: https://www.sephora.pl/p/fusion-dissey---woda-toaletowa-P4135084.html
Douglas: https://www.douglas.pl/pl/p/5002321007?variant=587792


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności