Lacoste Match Point - nowy zapach dla mężczyzn wprost z tenisowego kortu

<
Gallery image
>
Lacoste Match Point 1
<
Lacoste Match Point 1Lacoste Match Point 2Lacoste Match Point 3Lacoste Match Point 4Lacoste Match Point 5Lacoste Match Point 6Lacoste Match Point 7Lacoste Match Point 8Lacoste Match Point 9Lacoste Match Point 10Lacoste Match Point 11Lacoste Match Point 12Lacoste Match Point 13Lacoste Match Point 14
 
>
 
 

Zapach otwiera się erupcją świeżości zielonych nut: ekstrakt z goryczki liści bazylii nadaje wyjątkowy i uzależniający, gorzkawy aromat. Serce zapachu to intensywna wibracja, która wyzwala porywającą energię: to wetiwer i cashmeran obdarzony ciepłą zmysłowością. Ich zaskakująca kombinacja zapewnia kompozycji nieodparcie elegancki charakter.


Match Point - rozegraj życiową grę

Widzowie wstrzymują oddech i czekają w napięciu: po której stronie linii spadła piłka i pozostawiła ślad na nawierzchni kortu? Koncentracja, umiejętności i siła: to zwycięski moment przesądzi o wyniku meczu.

W życiu, tak jak w sporcie, grę rozstrzyga czasem jeden zwycięski strzał. Zbierasz się na odwagę i w ciągu sekundy podejmujesz decyzję, żeby uderzyć mocniej, spojrzeć w tę, a nie w inną stronę, i dajesz z siebie wszystko. Marka Lacoste swoim nowym męskim zapachem Match Point odzwierciedla tę decydującą chwilę, która może okazać się punktem zwrotnym. Ten wyjątkowy zapach określają zaskakujące zielone nuty na tle eleganckiej, wyrafinowanej, drzewnej bazy.      


Meczbol - życie to piękny sport

Szykowne i płynne tkaniny, zapewniające absolutną swobodę ruchu; nienaganne kroje i ponadczasowa elegancja! Marka Lacoste zawsze łamała ogólnie przyjęte zasady, aby grać według własnych reguł.

Z każdą kolejną kolekcją Lacoste określa się na nowo, odmienia styl mody, jaką widzimy na ulicy, aby tchnąć w nią francuski szyk. Życie to piękny sport! Ten oryginalny zapach inspirowany jest postacią René Lacoste'a – gwiazdy światowego tenisa, nieugiętego i pewnego siebie gracza, kreatora wizjonera. Jako motyw przewodni zachęca nas, by postrzegać życie jak sport, w którym trzeba spróbować wszystkiego i kierować się intuicją, aby zdobyć wszystko.  


Decydująca chwila

Meczbol, czyli końcowe zagranie przynoszące zwycięstwo; zmiana perspektywy, nowe, romantyczne spotkanie. W obliczu ważnego wyboru wszystko jest kwestią inspiracji. Odpowiedniego źródła natchnienia, które działa jak objawienie i pozwala instynktownie obrać właściwą drogę. Ale chodzi również o to, w jaki sposób oddychasz, jak nabierasz powietrza u progu działania – jakbyś chciał wchłonąć odwagę. Ciało się napina, mobilizowane nowym impulsem, i wtedy następuje akcja. Nadszedł czas, aby przekroczyć własne granice i podjąć stanowczą decyzję. Przyświeca ci jeden cel: ruszyć naprzód. Co się wydarzy? Przyszłość pokaże. Wszystko wskazuje na to, że jest to życiowa rozgrywka.


Wygrana w dwóch setach

Wszystko rozpoczyna się erupcją świeżości w nowej kompozycji zielonych nut: ekstrakt z goryczki liści bazylii nadaje wyjątkowy i uzależniający, gorzkawy aromat. Te energetyzujące nuty głowy, niczym haust tlenu, potęgują pewność siebie. Potem serce zapachu pulsuje w szczególnie ożywionym rytmie. Intensywna wibracja wyzwala porywającą energię: to wetiwer, składnik słynący z długotrwałego brzmienia oraz cashmeran obdarzony ciepłą zmysłowością. Ich zaskakująca kombinacja zapewnia kompozycji nieodparcie elegancki charakter.  

"Dzięki śmiałej, oryginalnej kompozycji goryczki i cashmeranu zapach uosabia zapierający dech w piersiach dreszcz, którego doświadczamy w decydujących chwilach naszego życia" - Sophie Labbé, mistrzyni perfumiarstwa


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: olejek bazyliowy, olejek grejpfrutowy, różowy pieprz
Nuty serca: olejek geranium, absolut goryczki, olejek szałwiowy
Nuty głębi: zamsz, vetiver, cashmeran


Starannie dobrane składniki:

Goryczka - wyjątkowo odporna roślina, która zaczyna kwitnąć po 10 latach i rośnie nawet 50 lat.  
Grecka bazylia - "królewska roślina" - bardzo cenny składnik. Potrzeba aż 750 kg świeżych liści, aby wyekstrahować z niej 1 litr olejku.  
Ekstrakt z wetiweru - wspaniały klasyk perfumiarski, ceniony za głębię i trwałość. Stanowi idealny akcent elegancji w kompozycji cashmeranu i goryczki.
Cashmeran - molekuła wysoko ceniona za finezję i aksamitny charakter – zapewnia wielowymiarowość, wypełnia i emanuje ciepłem.


Design zdobywający punkty

Szklany flakon o wyrafinowanych kształtach zawiera wszystkie kody tenisa, tak drogie marce Lacoste. Kształt podstawy przywodzi na myśl meczową piłkę tenisową, która pozostawia ślad na nawierzchni kortu, wykonanej z mączki ceglanej. Korek, inspirowany legendarną zielenią Lacoste, przypomina uchwyt rakiety. Na flakonie widnieje nazwa zapachu – Match Point.


Kampania reklamowa: inspirująca para

W zgiełku zalanego słońcem miasta mężczyzna niecierpliwie na kogoś czeka. Jest już bliski rezygnacji, kiedy podbiega do niego i całuje go młoda kobieta. Czy powinien z nią zostać? A może za wszelką cenę odejść? Para trzyma się, obejmuje i tuli w rytmicznych ruchach zbliżonych ciał. Oboje wysuwają swoje argumenty w grze, w której liczy się każdy punkt. Meczbol. Pod ich stopami otwiera się wiszący most. Czy wykonają razem wielki skok?


Arnaud Valois

Ma magnetyczne, dość ciemne… intensywnie zielone oczy. Arnaud Valois rozpoczął swoją karierę, pracując z najlepszymi twórcami filmowymi, takimi jak: André Téchiné czy Nicole Garcia. Ten skromny młody mężczyzna zawdzięcza swą sławę roli, jaką zagrał w filmie 120 uderzeń serca w reżyserii Robina Campillo, który został przyjętym z uznaniem i zdobył Nagrodę Jury na Festiwalu Filmowym w Cannes (2017 r.). Aktor został za niego nagrodzony w tym samym roku nagrodą Prix Lumières de la Révélation.  


Souheila Yacoub

Ta młoda aktorka, była gimnastyczka artystyczna o posągowej sylwetce, podejmuje grę i rozgrywa mecz, nie odrywając wzroku od partnera. Dzięki wyjątkowej aparycji i talentowi zdobyła nominację do nagrody Révélations des Césars za rolę w filmie Climax w reżyserii Gaspara Noé. Jej kariera rozkwitła w kinie dzięki współpracy z reżyserem Philippem Garrelem w filmie Le Sel des larmes oraz w telewizji dzięki serialowi Les Sauvages, wyreżyserowanemu przez Rebeccę Zlotowski.   


Gama i ceny:

Lacoste Match Point woda toaletowa 30 ml / 185 zł
Lacoste Match Point Lacoste woda toaletowa 50 ml / 255 zł
Lacoste Match Point Lacoste woda toaletowa 100 ml / 335 złZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności