Montblanc Explorer Ultra Blue - oda do błękitu natury w nowym męskim zapachu

<
Gallery image
>
Montblanc Explorer Ultra Blue 1
<
Montblanc Explorer Ultra Blue 1Montblanc Explorer Ultra Blue 2Montblanc Explorer Ultra Blue 3Montblanc Explorer Ultra Blue 4Montblanc Explorer Ultra Blue 5Montblanc Explorer Ultra Blue 6Montblanc Explorer Ultra Blue 7Montblanc Explorer Ultra Blue 8Montblanc Explorer Ultra Blue 9Montblanc Explorer Ultra Blue 10Montblanc Explorer Ultra Blue 11Montblanc Explorer Ultra Blue 12Montblanc Explorer Ultra Blue 13Montblanc Explorer Ultra Blue 14Montblanc Explorer Ultra Blue 15Montblanc Explorer Ultra Blue 16Montblanc Explorer Ultra Blue 17Montblanc Explorer Ultra Blue 18Montblanc Explorer Ultra Blue 19Montblanc Explorer Ultra Blue 20Montblanc Explorer Ultra Blue 21Montblanc Explorer Ultra Blue 22
 
>
 
 

Niepohamowany duch przygody i odkrywania charakterystyczny dla marki Montblanc wyrażony został tym razem w nowym zapachu inspirowanym błękitem natury. Montblanc Explorer Ultra Blue to oda do błękitu natury, która celebruje związek marki z otaczającym nas światem i odzwierciedla charakterystyczne cytrusowe, drzewne i morskie nuty zapachu.


Nowa przygoda na horyzoncie z Montblanc Explorer Ultra Blue

Inspiracja

Niepohamowany duch przygody i odkrywania charakterystyczny dla marki Montblanc wyrażony został tym razem w nowym zapachu inspirowanym błękitem natury - Montblanc Explorer Ultra Blue. Błękit to kolor nieba i mórz, to kolor pokrytych lodem szczytów górskich i rozległych jezior. Na horyzoncie każdego poszukiwacza przygód błękit zawsze zachęca do odkrywania i eksploracji. Stanowi również inspirację dla zapachu Montblanc Explorer Ultra Blue, który zaprasza do przyjęcia ducha przygody odkrywcy i wyruszenia w epicką podróż olfaktoryczną. Zapach jest najnowszą odsłoną linii Montblanc Explorer wprowadzonej w 2019 roku jako hołd dla pasji marki Montblanc do eksploracji i dziedzictwa, jako zaufanego towarzysza podróży odkrywców od prawie 115 lat. Drugi, obok linii Legend, filar marki Montblanc - Montblanc Explorer, został przyjęty przez nowe pokolenie poszukiwaczy przygód, rzucających wyzwanie konwencjom i chcących zostawić swój ślad w otaczającym na świecie. Wyrusz w energetyzującą, nową, zapachową podróż poprzez wielki błękit.


Zapach

Montblanc Explorer Ultra Blue to oda do błękitu natury, która celebruje związek marki z otaczającym nas światem i odzwierciedla charakterystyczne cytrusowe, drzewne i morskie nuty zapachu. Trzej podróżnicy z całego świata i wyjątkowo utalentowani kreatorzy zapachów - Jordi Fernandez z Givaudan, Olivier Pescheux i Antoine Maisondieu - połączyli siły, aby opracować oryginalny zapach pasujący do dzisiejszego odkrywcy, który budzi pragnienie odkrycia cudów natury: nieba, jezior i gór.

Górne nuty Montblanc Explorer Ultra Blue można opisać jako świetliste i pikantne połączenie najwyższej jakości włoskiej bergamotki i cytrusów z dodatkiem różowego pieprzu, który nadaje świeżej korzennej nuty z drzewnymi akordami przypominającymi pieprz i żywicę.

Akord morski to bijące serce zapachu. Błękitna, wodna głębia, która pochodzi z połączenia cytrusów z morskimi i przewiewnymi nutami, przywołuje świeżość alpejskich krajobrazów z subtelną nutą morskiej bryzy. Świeże, wodniste, słone nuty kontrastują z ciepłą wonią bursztynu.

Ostatni przystanek na wyspie Sulawesi w Indonezji dostarcza składników bazowych, które definiują strukturę Montblanc Explorer Ultra Blue. Paczula najwyższej jakości została stworzona wyłącznie dla Montblanc. Oczyszczona z akordów ciemnej ziemi, które zawsze jej towarzyszą, została mistrzowsko połączona z wyrafinowanym drewnem i akcentami skórzanymi.

Eksploracja polega na odkrywaniu najlepszych składników oraz umiejętności łączenia ich w celu stworzenia czegoś nowego. Intensywna, nieskończona i świeża podróż Montblanc Explorer Ultra Blue nie kończy się jednak tylko na zapachu.


Flakon

Flakon wzorowany na pierwowzorze - Montblanc Explorer Eau de Parfum, nawiązuje do długiej tradycji doskonałego europejskiego rzemiosła w Niemczech, Włoszech i Francji. Montowany jest ręcznie w Montblanc Pelleteria - atelier wyrobów skórzanych we Florencji. Ochronna powłoka Ultra Blue, przypominająca w dotyku skórę, jest ozdobiona eleganckim motywem Saffiano używanym w skórzanych kreacjach Montblanc od 1926 roku oraz emblematem Montblanc wykonanym w manufakturze marki w Hamburgu.

Na polerowanym, metalowym korku przywodzącym na myśl nakrętkę zabezpieczającą używaną niegdyś w pięknych samochodach typu vintage, wygrawerowany jest napis "Montblanc Explorer".

Flakon wykonany został z grubego szkła, jego okrągły kształt symbolizuje ponadczasową solidność. Na dnie flakonu wygrawerowany został symbol marki, gwiazda-ikona, symbolizująca sześć lodowców otaczających najwyższy szczyt Europy.


Kampania

Kampania nakręcona przez Johna Balsoma oddaje ducha eksploracji Explorer Ultra Blue, w której występuje model i poszukiwacz przygód Rein Langeveld, podczas jego własnej epickiej podróży, w miejscu, gdzie spotykają się błękit nieba, jeziora i najwyższych szczytów francuskich Alp.

Góry i woda, które są inspiracją dla zapachu, są bohaterami tej historii w takim samym stopniu, jak nasz nieustraszony odkrywca. Piękno otwartego nieba, zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy i czyste powietrze na dużych wysokościach tworzą inspirujące wizualizacje przypominając, że kiedy znajdziesz ducha eksploracji, możesz przekraczać granice, a jedynym ograniczeniem jest niebo.

Kampania zwraca uwagę na mężczyznę zapachu Montblanc Explorer Ultra Blue - pewnego siebie, zdeterminowanego i zawsze skupionego na swojej następnej przygodzie. W swoim żywiole, na błękitnym jeziorze, gotowy jest zmierzyć się z żywiołem, ze swym najnowszym wyzwaniem na pokładzie luksusowej łodzi.

Dzięki Montblanc Explorer Ultra Blue marka Montblanc otwiera nowy, ekscytujący rozdział w przygodowej powieści Explorer.

Wyrusz w niezapomnianą wyprawę, by zobaczyć otwarte przestrzenie i rozległe górskie jeziora i ciesz się czystą świeżością głębokiego błękitu natury, uchwyconą w nowym zapachu od marki Montblanc.


Gama i ceny:

Montblanc Explorer Eau de Parfum 30 ml / 189 zł
Montblanc Explorer Eau de Parfum 60 ml / 279 zł
Montblanc Explorer Eau de Parfum 100 ml / 369 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-05-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności