Montblanc Legend Eau de Parfum - intensywniejsza moc zapachu dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Montblanc Legend Eau de Parfum 1
<
Montblanc Legend Eau de Parfum 1Montblanc Legend Eau de Parfum 2Montblanc Legend Eau de Parfum 3
 
>
 
 

W nowej propozycji zapachu męskiego od Montblanc odkryjemy bogatszą tożsamość olfaktoryczną linii Legend, z bergamotką, rozświetlającym jaśminem i mchem. Teraz Montblanc Legend zaistniał natomiast w postaci wody perfumowanej dla fanów tego zapachu, która jest zdecydowanie intensywniejsza od istniejącej już klasycznej kompozycji.


Legenda

Od momentu swojej premiery w 2011 roku Montblanc Legend zdobywa uznanie mężczyzn z całego świata dzięki niezapomnianemu, świeżemu spojrzeniu na słynny akord Fougère, a także ponadczasową, ikoniczną kampanię z udziałem Simona Clarka, autorstwa Petera Lindbergha. Wyróżniający się klasyk dla mężczyzn, kultowy zapach Montblanc, jest już dostępny w swobodnej, świeżej aromatycznej wersji - Montblanc Legend Spirit (2016) oraz w ultra-uwodzicielskiej drzewno-orientalnej wariacji - Montblanc Legend Night (2018). W 2020 r. Montblanc Legend zaistniał natomiast w postaci wody perfumowanej dla fanów tego zapachu, która jest zdecydowanie intensywniejsza od istniejącej już klasycznej kompozycji.


Przejdźmy do rzeczy niezbędnych

"W nowej propozycji od Montblanc odkryjemy bogatszą tożsamość olfaktoryczną linii Legend, z bergamotką, rozświetlającym jaśminem i mchem" - wyjaśnia Olivier Pescheux, twórca zarówno oryginalnej kompozycji Montblanc Legend, jak i wody perfumowanej, "ale nowość została wzbogacona o nowy aspekt: świeże liście fiołka, podkreślone magnetyczną nutą kwiatową magnolii i urzekającym, wibrującym akordem drewna i skóry". Fani Legend ponownie spotkają się z nutami, które dawno temu zdobyły ich serca, ale w bardziej skoncentrowanej wersji, która trwa aż do wieczora.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: bergamotka, fiołek
Nuta serca: jaśmin, magnolia
Nuta bazy: mech, drewno, skóra


Charyzma i wyrafinowanie

Flakon wody perfumowanej Montblanc Legend nawiązuje bezpośrednio do projektu klasycznej kompozycji, ale wyróżnia się osobowością. Czarny lakier na wewnętrznej stronie flakonu wyraża moc zapachu, a logo Montblanc oraz nazwa w subtelnym złotym kolorze wokół korka odzwierciedlają precyzję charakterystyczną dla marki: idealna równowaga, która sprawia, że flakon staje się obiektem pożądania.

Opakowanie utrzymane jest w podobnej kolorystyce. Trzy złote paski tworzą subtelny ukłon w stronę założycieli marki. Białe logo Montblanc pozostaje bez zmian.


Nowoczesna ikona świata mężczyzn

Twarzą nowego zapachu z kolekcji Montblanc Legend stał się ponownie model Simon Clark, który uchwycony został w obiektywie Johna Balsoma. Simon Clark emanuje spokojem i urzeka charyzmatycznym wyglądem, doskonale ucieleśniając istotę nowej wody perfumowanej Montblanc Legend.  


Gama i ceny:

Montblanc Legend woda perfumowana 50 ml / 259 zł
Montblanc Legend woda perfumowana 100 ml / 369 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności