Refleksoterapia głowy i twarzy - specjalistyczny masaż energetyzujący z mieszanką aromaterapeutyczną

Refleksoterapia głowy i twarzy w Klinice Sharley łączy cztery techniki masażu: refleksologię, chińską teorię meridianów, zasady masażu leczniczego oraz aromaterapię. Odpowiednie olejki zaaplikowane w wybrane punkty refleksoryczne , wzmocnione specjalnymi technikami wyuczonymi w The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy, stanowią niezwykle skuteczny sposób na udrożnienie wszystkich kanałów energetycznych ciała. Pomaga to organizmowi osiągnąć stan naturalnej homeostazy, będącej podstawą naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.


Dla kogo refleksoterapia głowy i twarzy?

Refleksoterapia głowy i twarzy to zabieg, który polecamy wszystkim osobom przemęczonym, przeciążonym i zestresowanym. Masaż ten sprawdza się również w przypadku przewlekłych schorzeń. Dłuższa, systematyczna terapia pozwala tu osiągnąć bardzo zadowalające efekty.


Jak działa refleksoterapia głowy i twarzy?

Refleksoterapia głowy i twarzy to precyzyjny wieloetapowy masaż, polegający na stymulacji meridianów oraz stref odruchowych odpowiedzialnych za wszystkie narządy i części ludzkiego ciała. W pierwszym etapie stymulujemy meridiany czyli kanały energetyczne na ciele. Uaktywnienie przepływu energii w nich służy podniesieniu witalności. Drugi etap to masaż stref odruchowych głowy – czepca i twarzy. Jest to przyjemna stymulacja receptorów, za pomocą której pobudzamy osłabione części ciała, a uspokajamy strefy hiper aktywne i przeciążone. Usuwamy także złogi z tkanki podskórnej.

Następnie przechodzimy do digitopresury akupunktów twarzy. Jej zadaniem jest wyrównanie potencjałów energetycznych na ośmiu meridianach przebiegających przez głowę, co wpływa pozytywnie nie tylko na obszar głowy, ale również na odległe narządy wewnętrzne. Po tym następuje masaż małżowiny usznej, który stymuluje wszystkie układy i narządy ciała. Po nim wykonujemy masaż miorelaksacyjny twarzy i obręczy barkowej. Powoduje on rozluźnienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, co wpływa pozytywnie na wygląd i kondycję skóry. Na tym etapie dołączamy mieszanki aromaterapeutyczne lub aromakosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb skóry. Wzmacniają one działanie zabiegu i zapewniają dodatkowe benefity pielęgnacyjne. Masaż kończymy mobilizacją stawów oraz rozciąganiem mięśni obręczy barkowej i kończyn górnych. Jest to dopełnienie zabiegu, które zapewnia nam relaks i rozluźnienie. Sprawia, że wychodzimy z gabinetu w doskonałym nastroju.


Refleksoterapia głowy i twarzy - efekty

Refleksoterapia twarzy i głowy daje doskonałe efekty w postaci poprawy witalności, pobudzenia przepływu energii przez organizm, usprawnienia funkcji układu nerwowego. Ten specyficzny i niezwykle relaksujący masaż uaktywnia procesy samoregulacji i samouzdrawiania organizmu. Działa odprężająco i uwalnia od napięć. Poprawia krążenie oraz pozytywnie wpływa na układ hormonalny. Jest niezwykle pomocny w terapii bólu. Przyczynia się również do poprawy kondycji skóry, likwidując złogi podskórne oraz wzmacniając jej napięcie i strukturę.

Najlepsze efekty przynosi kilkutygodniowa terapia stosowana 2 razy w tygodniu. Potem warto regularnie ponawiać zabieg co pewien czas.

Czas trwania: 1h 15 min.
Cena: 350 zł

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak
Al. Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa
tel. 22 636 46 64/66
www.sharley.pl


Autor: Redakcja

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności