Reborn by Qπш Robert Kupisz - kolekcja wiosna-lato 2020

<
Gallery image
>
Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 1
<
Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 1Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 2Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 3Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 4Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 5Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 6Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 7Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 8Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 9Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 10Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 11Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 12Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 13Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 14Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 15Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 16Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 17Reborn by Qπш Robert Kupisz wiosna-lato 2020 18
 
>
 
 

Nowa kolekcja Reborn na sezon wiosna-lato 2020 miała oficjalną premierę 18 czerwca 2019 r. w formie filmu tanecznego autorstwa Adama Kościelniaka z choreografią Tomasza Prządki oraz sesji wizerunkowej w wykonaniu Marleny Bielińskiej.


"Reborn to bardzo osobista kolekcja. Są takie momenty w życiu, kiedy chcemy o czymś zapomnieć, od czegoś uciec i docenić to co mamy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, żyć po swojemu, bez oceny innych. Mam to szczęście, że zawód, który wykonuje daje mi radość i spełnienie. Tą radość chciałem przełożyć na ubrania i podzielić się z nią z naszymi klientami. Ja bardzo lubię moje ubrania, chodzę w nich na okrągło i moją jedyną ambicją zawodową jest to, aby inni ludzie także czuli przyjemność z noszenia produktów naszej marki." – podsumowuje nową kolekcję projektant.

Ubrania z kolekcji Reborn można określić jednym słowem: komfort. Robert Kupisz od zawsze podkreśla, że tworzone przez niego ubrania, muszą być wygodne do noszenia, i tym razem widać to na pierwszy rzut oka. Wszystkie tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku, a wykonane z nich ubrania nie ograniczają ruchów. W kolekcji królują błękitny jeans, szara dresówka, bawełny i kolorowa flanela rodem z lat 90-tych. Nowością w ofercie marki są "ogrodniczki" i kombinezony, które dzięki zamkom można modyfikować i stylizować według własnego pomysłu.

Radość z dzielenia się pasją nie skończyła się tylko na stworzeniu kolekcji. "Film towarzyszący premierze kolekcji jest inspirowany radością z tańca – mojej największej pasji. To była prawdziwa przyjemność ponownie pracować z tancerzami. Na planie mieliśmy wspaniałą ekipę taneczną pod kierownictwem Tomasza Prządki, która pokazała co to znaczy mieć pasję i radość z tego, co robią" – mówi Robert Kupisz.

Na planie programu tanecznego, w którym Robert brał udział, poznał Marcelinę Zawadzką. Jej optymizm i radość z tańca sprawiła, że nie mógł pozostać wobec niej obojętny i zaprosił ją do udziału w kampanii. "Marcelina do studia, w którym robiliśmy zdjęcia, wjechała na motorze i była nie do zatrzymania. Uznaliśmy, że skoro Reborn jest o radości i pasjach, a motory to jej wielka pasja, to zdecydowaliśmy, że nie może go zabraknąć na zdjęciach".

W stylizacjach w filmie, jak i na zdjęciach, oprócz nowej kolekcji Reborn, pokazano również zapowiedź nowej linii marki Qπш Activewear, która będzie miała premierę w lipcu 2019. Najnowszy projekt marki Qπш Robert Kupisz to ubrania do aktywności sportowej. Leginsy, topy, bluzy i koszulki wykonane ze specjalistycznych dzianin sportowych już niebawem dołączą do oferty marki.    

Premierze filmu i zdjęć, towarzyszy przedsprzedaż kolekcji Reborn by Qπш Robert Kupisz w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformie showroom.pl oraz we współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Kielcach, Pradze (Czechy), Monachium (Niemcy), Florencji (Włochy), Walencji (Hiszpania) i na greckiej wyspie Mykonos.


Film

Reżyseria: Adam Kościelniak
Operator kamery: Adam Kościelniak i Dominik Matuszewski
Montaż i postprodukcja: Adam Kościelniak
Choreografia i koncepcja: Tomasz Prządka
Stylizacja: Robert Kupisz
Włosy: Anna Fabiańczyk i Mariola Cybulska / Frizz Me
Makijaż: wizażyści marki Bobbi Brown
Muzyka: "Paper cut” Indiana
W filmie udział wzięli: Aleksandra Zielińska, Alicja Matyja, Artur Golec, Bartosz Kołecki, Filip Dutkiewicz, Izabela Zarzycka, Jessica Ali, Julia Adamczyk, Julia Pudełko, Justyna Barycka, Łukasz Józefowicz, Marek Bratkowski, Martyna Kapral, Michalina Lamprecht, Paulina Kubicka, Wojciech Kozłowski, Zuzanna Pacałowska
Produkcja: Ania Borowska / Art Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/reborn-qpsh-robert-kupisz-kolekcja-wiosna-lato-20f/


Zdjęcia

Zdjęcia: Marlena Bielińska
W sesji udział wzięli: Robert Kupisz, Marcelina Zawadzka
Stylizacja: Robert Kupisz
Włosy: Tomasz Górecki / Frizz Me
Makijaż: Julita Jaskółka
Produkcja: Ania Borowska / Art. Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

Specjalne podziękowania dla marki CCC @cccshoesbags za udostępnienie obuwia sportowego #cccgoformoreAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności