Swatch na Walentynki 2021

<
Gallery image
>
Swatch na Walentynki 2021 1
<
Swatch na Walentynki 2021 1Swatch na Walentynki 2021 2Swatch na Walentynki 2021 3Swatch na Walentynki 2021 4Swatch na Walentynki 2021 5Swatch na Walentynki 2021 6Swatch na Walentynki 2021 7Swatch na Walentynki 2021 8Swatch na Walentynki 2021 9Swatch na Walentynki 2021 10
 
>
 
 

Czas leczy rany, w tym każde złamane serce. Tegoroczne Walentynki będą świętem także dla singli i cyników niewierzących w prawdziwą miłość, a nowa kolekcja i kampania marki Swatch przedstawią ten - najważniejszy dla zakochanych dzień w roku, w zaskakującej odsłonie.


Zamiast zwyczajowych wyznań miłosnych nowe modele z kolekcji Swatch idą pod prąd sentymentalnej atmosferze. Każdy z nich opowiada historię nieszczęśliwej miłości z przymrużeniem oka i nutą sarkazmu, która ma niemal terapeutyczny wpływ na osoby niebędące w związku.


Marka Swatch prezentuje kolekcję z okazji Walentynek... także dla nieszczęśliwie zakochanych


Model P(E/A)NSE-MOI przykuwa wzrok czerwonym paskiem, którego wewnętrzną część zdobi dobrze nam znany wzór serc. W zestawie także plastry na złamane serce!

Model HATE 2 LOVE to prawdziwa huśtawka emocji! Zegarek ma dwa oblicza – za dnia mówi „I hate to love you”, lecz gdy zapada noc, jego tarczę rozświetla miłosne wyznanie „I love you”. Brzmi znajomo?

Lata 70. nigdy nie wychodzą z mody, a uwielbienie marki Swatch dla stylu retro nie słabnie. Oba zegarki New Gent BEATING LOVE i Gent BEATING PINK emanują pozytywną energią dzięki kolorowym liniom, które biegną od tętna na nadgarstku do serca na tarczy.


W tegoroczne Walentynki marka Swatch doprowadzi wszystkich do płaczu… ze śmiechu. Nie masz zaplanowanej randki? Nie panikuj. Szwajcarski producent zegarków ma dla Ciebie rozwiązanie. W niedzielę 14 lutego o godzinie 20:00 CET w aplikacji IGTV i na kanale YouTube Swatch odbędzie się premiera komediowego programu Eleny Gabrielle. Australijska komiczka, mówczyni TEDx i autorka filmiku dostępnego na YouTube "How to date a French guy", który ma ponad 3 miliony wyświetleń, doprowadzi do śmiechu nawet tych, którzy leczą rany po zawodzie miłosnym.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności