Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno

<
Gallery image
>
Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 1
<
Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 1Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 2Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 3Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 4Tissot Bellissima - ponadczasowe piękno 5
 
>
 
 

Mały, delikatny, romantyczny, doskonały dla  kobiet, które chcą się wyróżniać. Nowy model Tissot Bellissima to klasyczny zegarek odpowiedni na każdą okazję. Błyszczy, ale nie skupia na sobie całej uwagi. Podkreśla styl i przyciąga wzrok do kobiety.


Dla Tissot rok 2020 upłynął zdecydowanie pod znakiem kobiecości. Różnorodna, z racji swojego charakteru i historycznych wyborów, marka z Le Locle potwierdza to także w 2021 roku, oferując wiele czasomierzy dla pań. Pierwszą tegoroczną damską nowością Tissot jest Bellissima. Ten dyskretny zegarek o średnicy 26 mm, elegancko prezentuje się na nadgarstku w dzień i wieczorem, w pracy i podczas wielkich wyjść. Bellissima jest nową odsłoną kobiecości według Tissot.


Stal i PVD w kolorze różowego złota

Bellissima zawiera w sobie wszystkie atrybuty zegarmistrzowskiej jakości, które cechują czasomierze Tissot od chwili powstania marki w 1853 roku. Bellissima w podstawowej wersji ma kopertę i bransoletę w całości wykonaną ze stali szlachetnej. Druga wersja jest oferowana z detalami z pokrytymi powłoką PVD w kolorze różowego złota. Ogniwa bransolety są polerowane, aby lepiej odbijać światło. Trzecia wersja Bellissima jest oferowana z kopertą całkowicie pokrytą powłoką PVD w kolorze różowego złota połączoną z eleganckim kobiecym paskiem z brązowej skóry i nietypowymi centralnymi uszami.


Detale

Bellissima przyciąga wzrok koronką z białym ceramicznym kaboszonem. Srebrny pierścień z subtelną skalą minutową prowadzi wzrok ku, stworzonej przez kobiety dla kobiet, dopracowanej tarczy. Jej powierzchnia ozdobiona jest giloszowaną rozetą. Czarne rzymskie cyfry wyróżniają się elegancją. Tarczę chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe.


Misja

Bellissima potrafi o wiele więcej niż jedynie błyszczeć. Zastosowano w niej bardzo precyzyjny szwajcarski kwarcowy mechanizm ETA. Wszystkie detale, wykończenia są pomyślane, aby podkreślić, zaakcentować i wyeksponować styl kobiety mającej na nadgarstku Tissot Bellissima.


Ceny:

Tissot Bellissima (nr ref. T126.010.36.013.00), model na skórzanym pasku / 1900 zł
Tissot Bellissima (nr ref. T126.010.22.013.01), model na bransolecie z detalami w kolorze różowego złota / 2100 zł
Tissot Bellissima (nr ref. T126.010.11.013.00), model na bransolecie / 1900 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności