Dior J'adore Dry Silky Body Oil - zmysłowy i jedwabisty suchy olejek do ciała

<
Gallery image
>
Dior J'adore Dry Silky Body Oil 1
<
Dior J'adore Dry Silky Body Oil 1Dior J'adore Dry Silky Body Oil 2Dior J'adore Dry Silky Body Oil 3
 
>
 
 

Suchy, jedwabisty olejek do ciała o zapachu perfum J'adore to zdecydowanie kropla luksusu. Zamknięty w opakowaniu charakterystycznym dla marki, pięknie się prezentuje i cudownie pachnie. Łączy nawilżające właściwości olejku z pestek śliwki i relaksujące działanie olejku ylang ylang. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Gładkie i nawilżone ciało otulone zostaje mgiełką zapachu J'adore.


Zaproszenie do natychmiastowej przyjemności

Zmysłowy i zwiewny, jego unikalna formuła wnika szybko i głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją jedwabiście miękką. Rozjaśnia, wzmacnia i delikatnie łagodzi opaloną skórę. Podkreśla nuty bukietu kwiatowego z nutą solną, która ogrzewa skórę jak promyk słońca.

"J'adore jest niezwykłym zapachem, oczarowywuje w sposób natychmiastowy, w którym łatwo się zakochać. Zmysłowy bez uczucia ciężkości. To kompozycja, która łączy przeciwieństwa. Tworzy z kultowych nut kwiatowych intrygujący, niepowtarzalny i tajemniczy zapach. J'adore odkrywa kwiat, który nie istnieje." - François Demachy, Kreator Zapachów Dior.

Cena: 289 zł / 150 mlZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności