Eau Thermale Avène Trixera Nutrition - krem pod prysznic

Zimą nasza skóra potrzebuje dodatkowej ochrony przed szkodliwymi dla niej czynnikami zewnętrznymi takimi jak chłodny wiatr, klimatyzacja czy ogrzewanie. Mróz uszkadza barierę hydrolipidową naskórka, przez co skóra staje się sucha, szorstka i nieprzyjemnie naciągnięta. Trixera Nutrition Krem Pod Prysznic to połączenie oczyszczającego żelu pod prysznic z nawilżającymi właściwościami balsamu. Dzięki tej kombinacji, już po wyjściu spod prysznica, twoja skóra będzie odżywiona i gładka.


Kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji, łączące odżywienie z oczyszczeniem w tym samym czasie! Trixera Nutrition Eau Thermale Avène to kombinacja nawilżających składników kremu płynem pod prysznic, która natychmiast nawilża i łagodzi skórę, pozostawiając ją gładką i wzmocnioną do 24 godzin po myciu. Niezależnie od tego, czy problemem jest sucha skóra twarzy, nóg, czy u niemowlaka – sprawdzi się dla całej rodziny.


Eau Thermale Avène Trixera Nutrition to bogaty krem pod prysznic, który zawiera aż 3 razy więcej emolientów. Wykazuje udowodnione działanie odżywcze i nawilżające, dzięki sprawdzonym składnikom aktywnym, nawet wysuszona skóra ma szansę na regenerację:

Sélectiose - opatentowany składnik aktywny umożliwia odtwarzanie bariery skórnej; reaktywuje syntezę białek i lipidów, pomaga wzmocnić spójność i odporność komórkową.
Woda Termalna Avène - łagodzi i koi skórę, dzięki właściwościom przeciwzapalnym i zapobiegającym podrażnieniom
Gliceryna, olej ze słodkich migdałów, oleinian glicerylu - uzupełniają lipidy w barierze skórno- naskórkowej, zapewniają właściwe nawilżenie skóry.


Składniki kremu pod prysznic zostały dostosowane do wymagań bardzo wrażliwej skóry są więc odpowiednie dla całej rodziny, nie wyłączając jej najmłodszych członków - również niemowląt powyżej pierwszego miesiąca życia. Otulająca i biodegradowalna formuła wykazuje także doskonałą tolerancje skóry, oczu, ginekologiczną oraz pediatryczną. Nie zawiera ona mydła dlatego jest łagodna zarówno dla skóry jak i środowiska. Skóra wokół oczu to wyjątkowo delikatny fragment naszej twarzy, należy więc postępować z nią w odpowiedni sposób, przy użyciu dobrze dobranych kosmetyków.

Dodatkowo zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania, dzięki delikatnej, kremowej konsystencji i ponadczasowym nutom zapachowym.


Cena: 76 zł / 500 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności