Extra slimmig - nowy program wyszczuplający na sezon letni

<
Gallery image
>
Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 1
<
Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 1Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 2Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 3Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 4Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 5Extra slimmig - nowy program wyszczuplający 6
 
>
 
 

Tylko dobra znajomość ciała i potrzeb kobiety połączona z wiedzą lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki gwarantują szybkie, bezpieczne dla zdrowia i efektowne modelowanie sylwetki. Na sezon letni Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak proponuje autorski program wyszczuplający sylwetkę "Extra slimmig".


Na czym polega ta wyjątkowa terapia?

Terapia polega na synergicznym działaniu lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów i dietetyka. Zabiegi wykonywane w Klinice Sharley skupiają się wokół redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu ciała i odpowiedniej suplementacji.


Jak przebiega terapia?

Terapia Extra Slimming rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej i kosmetologiem podczas której omawiany jest stan zdrowia, oczekiwania, plan działania i wszelkie przeciwwskazania.

Terapię rozpoczyna zabieg nowoczesnym aparatem Onda. Opiera się on o technologię Coolwaves™, mikrofale które działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują także skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Zabiegi Aparatem Onda przynoszą efekty w trzech obszarach: redukcja tkanki tłuszczowej, redykcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.
Zabieg Onda można wykonywać co 6 tygodni. Pomiędzy tymi zabiegami wykonujemy dodatkowe zabiegi skupiające się na usunięciu tkanki tłuszczowej z organizmu. Te zabiegi to lipoliza lekarska i autorskie masaże drenujące.

Więcej informacji o zabiegu ONDA:
http://sharley.pl/zabiegi/kosmetyka-ciala/wyszczuplanie-i-ujedrnianie/onda/


Włączenie do terapii Extra Slimming lipolizy, która powoduje rozpuszczanie, uwalnianie do krwi i wydalanie z organizmu komórek tłuszczowych znacznie przyspiesza proces wyszczuplania.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w ściśle określone miejsca preparatu powodującego rozpad tkanki tłuszczowej. Jest on aplikowany za pomocą specjalnych, cienkich igieł w określonej przez lekarza dawce bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Substancja bez problemu wnika do wnętrza komórek tłuszczowych powodując ich rozrywanie. Tłuszcze transportowane są do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Najczęściej lipoliza wykonywana jest w okolicach, gdzie nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa jest szczególnie trudna do usunięcia: na podbródku i brodzie, policzkach, brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki zastosowaniu znieczulenia i bardzo cienkich igieł zabieg jest dobrze tolerowany. Występujące po nim niekiedy obrzęki i zaczerwienienia są jak najbardziej typowymi i normalnymi objawami rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można zaraz wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych, w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Więcej informacji o lipolizie:
http://sharley.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/wyszczuplanie/lipoliza-iniekcyjna/


W eliminacji z organizmu uwolnionych komórek tłuszczowych kluczowe miejsce zajmuje picie dużej ilości płynów, odpowiednia suplementacja (kofeina, karnityna, algi) i drenaż limfatyczny.

W Klinice Sharley mamy doświadczonych kosmetologów, którzy oferują masaże drenujące, która pomagają pozbyć się uwolnionych do limfy podczas zabiegów wyszczuplających komórek tłuszczowych. Ponadto dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do drenaży limfatycznego. Jednym z nich jest drenaż limfatyczny z użyciem aparatu Zemits.

Aparat do presoterapii Zemits Sisley jest wysoko efektywnym urządzeniem służącym do korygowania obwodów ciała, poprawy kondycji fizycznej i leczenia różnych dolegliwości. Presoterapia jest zabiegiem fizjoterapeutycznym i aparatową metodą masażu. Efekt leczniczy i uzdrawiający osiąga się dzięki działaniu na tkanki sprężonego powietrza podawanego przez komory kombinezonu.


Jakie efekty daje presoterapia?

- Leczy żylaki, cellulit, zakrzepicę żył
- Poprawia metabolizm
- Oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody
- Usuwa problemy nadwagi
- Obniża ilość cholesterolu we krwi
- Czyni ogólny wpływ relaksujący, odpręża

Więcej informacji o zabiegu drenaż limfatyczny Zemits:
http://sharley.pl/zabiegi/kosmetyka-ciala/wyszczuplanie-i-ujedrnianie/drenaz-limfatyczny-zemits/


W terapiach wyszczuplających dokładamy wszelkich starań, aby każdy ich etap był realizowany dokładnie i na czas.


Jakich efektów może się spodziewać pacjent?

Każdy, kto zdecyduje się na terapię Extra Slimming może liczyć na zmniejszenie obwodów ciała, redukcję cellilitu, ujędrnienie ciała i oczywiście lepsze samopoczucie. Efekt zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej można zaobserwować już po kilku dniach od zabiegu ONDA. Po około 3 tygodniach od lipolizy skóra staje się jędrna i gładka


Czy zabieg trzeba powtarzać?

Serię zabiegów najlepiej powtórzyć 2 do 3 razy.


O czym pamiętać po zabiegu?

Podczas całej terapii należy pamiętać o ruchu, zrównoważonej diecie, odpowiedniej suplementacji oraz piciu dużej ilości płynów. Podaż płynów jest warunkiem skutecznie przeprowadzonej terapii.


Kliknij i obejrzyj filmy:

http://glow.pl/filmy/extra-slimmig-nowy-program-wyszczuplajacy-film/
https://www.youtube.com/watch?v=-LCoWW64pJY&list=PLIsgbHCzPN-R8JdAq1DOHWzs-0Q5ucTwD&index=22
https://www.youtube.com/watch?v=Sleh5lOHVAA&list=PLIsgbHCzPN-R8JdAq1DOHWzs-0Q5ucTwD&index=20
https://www.youtube.com/watch?v=ZSXSmptWb9o&list=PLIsgbHCzPN-RVq2VzkC41PVqMd-HmD7bI&index=52

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak
Al. Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa
tel: 22 636 46 64/66
www.sharley.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 15-06-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności