Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu

<
Gallery image
>
Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 1
<
Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 1Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 2Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 3Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 4Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 5Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 6Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 7Neutrogena® - pielęgnacja w norweskim stylu 8
 
>
 
 

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do tego, by poczuć się dobrze we własnej skórze. Dosłownie. Stan skóry ma bowiem niebagatelny wpływ na nastrój i emocje. Z kosmetykami Neutrogena® Formuła Norweska® wystarczy tylko kilka chwil każdego dnia, by nawet najbardziej sucha skóra odzyskała miękkość, znowu stała się powodem do zadowolenia i pozytywnie wpłynęła na samopoczucie.


Troska o skórę ma bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie - czując się dobrze we własnej skórze, czujemy się dobrze ze sobą. Tymczasem uczucie ściągnięcia czy brak elastyczności skóry sprawiają, że trudno skupić się na pozytywnych i przyjemnych aspektach życia. Dyskomfort fizyczny przekłada się na stan emocjonalny, w ten sposób obniżając jakość życia. Sytuację tę może pomóc zmienić prawidłowo dobrana pielęgnacja: szybka – by każdy znalazł na nią czas, przyjemna - by każdy chciał znaleźć na nią czas i skuteczna – by znaleziony czas okazał się perfekcyjnie wykorzystany. Ekspertem od problemów z suchością skóry jest bez wątpienia seria produktów Neutrogena® Formuła Norweska® dedykowana skórze ciała, dłoni i ust.


Sucha nie bez powodu

Istnieje co najmniej kilkanaście głównych przyczyn, przez które skóra staje się szorstka i spierzchnięta. Można je podzielić na wewnętrzne, jak ogólny stan zdrowia, dieta czy poziom stresu oraz zewnętrzne, do których zaliczamy m. in. częste mycie skóry oraz stosowanie nieodpowiednich preparatów myjących, przebywanie w zanieczyszczonym środowisku, niekorzystne warunki meteorologiczne, jak - zwłaszcza o tej porze roku - mróz, wiatr i skrajne różnice temperatur. Gdy warstwa rogowa naskórka ulegnie uszkodzeniu i nie jest w stanie funkcjonować niczym skuteczna bariera, dochodzi do nadmiernej utraty wody. A odwodniona skóra staje się ściągnięta, mało elastyczna, łuszczy się, pęka i swędzi.


Ponad 40 lat doświadczenia w pielęgnacji

Pielęgnacja skóry wystawionej na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne to nie lada wyzwanie, ponieważ musi być ona równie szybka i skuteczna. A jaka grupa naraża swoje dłonie bardziej niż... norwescy rybacy? Dlatego eksperci marki Neutrogena®, tworząc formuły swoich kosmetyków, inspirowali się maściami i kremami używanymi przez nich w arktycznym klimacie. I tak od niemal pięciu dekad Formuła Norweska® jest dowodem na to, jak unikalne połączenie gliceryny o właściwościach pielęgnacyjno-leczniczych, pomagających w utrzymaniu optymalnej ilości wody w naskórku emolientów i szeregu innych, równie skutecznych i starannie wyselekcjonowanych składników efektywnie i dosłownie "od ręki" zabezpiecza skórę dłoni i całego ciała.

Obecnie Linia Neutrogena® Formuła Norweska® to seria kremów do rąk i balsamów idealnie odpowiadających na potrzeby skóry przesuszonej, wrażliwej, wymagającej regeneracji i uelastycznienia. Co ważne, wszystkie produkty maja nietłustą konsystencję, szybko się wchłaniają i pozwalają ubrać bezpośrednio po aplikacji. Wsparte wiedzą i doświadczeniem dermatologów zapewniają skórze skuteczną regenerację i głębokie nawilżenie. Już po pierwszej aplikacji staje się  ona odżywiona, miękka i przyjemna w dotyku.


Pielęgnacja ciała:

• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Sucha
• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Kremowa Emulsja Do Ciała Wzbogacona Olejkiem Sezamowym
• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Wrażliwa
• Neutrogena® Formuła Norweska® Intensywnie Regenerująca Emulsja Do Ciała
• Neutrogena® Formuła Norweska® Ujędrniający Balsam, Skóra Sucha

Cena: 24,99 zł / 400 ml


Pielęgnacja dłoni:

• Neutrogena® Formuła Norweska® Fast Absorbing, Szybko Wchłaniający Się Krem Do Rąk
• Neutrogena® Formuła Norweska Visibly Renew Krem Do Rąk SPF 20
• Neutrogena® Formuła Norweska® Hand&Nail Krem Do Rąk i Paznokci
• Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do Rąk
• Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do rąk, Bezzapachowy

Cena: 12,99 zł / 75 ml


Pielegnacja ust:

• Neutrogena® Formuła Norweska® - Ochronny Sztyft Do Ust Spf 4
Cena: 9,99 zł

• Neutrogena® Formuła Norweska® - Ochronny Sztyft Do Ust Spf 20
Cena: 10,99 zł

• Neutrogena® Formuła Norweska® - Intensywnie Regenerujący Balsam Do Ust
Cena: 10,99 zł / 15 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności