Artistry Studio™ Los Angeles Edition Pacific Proof - cień do powiek w kremie

<
Gallery image
>
Artistry Studio™ - cień do powiek w kremi 1
<
Artistry Studio™ - cień do powiek w kremi 1Artistry Studio™ - cień do powiek w kremi 2Artistry Studio™ - cień do powiek w kremi 3Artistry Studio™ - cień do powiek w kremi 4
 
>
 
 

Rozjaśnij swoje oczy jedwabistym, wodoodpornym kremem do powiek i stwórz wyrafinowany makijaż w stylu L.A. Ten połyskujący cień nakłada się miękką, elastyczną szczoteczką. Można nią malować, kreślić linie, rozcierać lub budować paletę efektów: od delikatnego muśnięcia po intensywny, zachwycający makijaż oczu. Dostępny w neutralnych, świetlistych odcieniach LA Sand i LA Sunset.


Cena: 109 zł


Oprawa graficzna

Kolekcję Artistry Studio™ Los Angeles Edition sygnuje artystka Roberta Zeta,
która przeniosła przepełniony słońcem styl L.A. na produkty i opakowania. „Kiedy mieszkasz i pracujesz w L.A. masz wrażenie, że wiosna nigdy się nie kończy. Życie jest przez to prostsze. Tu mogę być szczęśliwsza i nieco bardziej zrelaksowana”

Produkty Artistry Studio™ są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Przedsiębiorców Amway na całym świecie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.amway.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-04-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności