Sisley Paris So Stretch Mascara - nowa maskara w rodzinie "So"

<
Gallery image
>
Sisley Paris So Stretch Mascara 1
<
Sisley Paris So Stretch Mascara 1Sisley Paris So Stretch Mascara 2Sisley Paris So Stretch Mascara 3Sisley Paris So Stretch Mascara 4Sisley Paris So Stretch Mascara 5Sisley Paris So Stretch Mascara 6Sisley Paris So Stretch Mascara 7Sisley Paris So Stretch Mascara 8
 
>
 
 

Nowa maskara o potrójnym działaniu, która pielęgnuje rzęsy, przedłuża je, rozdziela i nadaje im piękny kształt. Zawarty w formule wosk pszczeli delikatnie rozdziela rzęsy błyskawicznie zapewniając idealny efekt otwartego oka oraz wyraźną objętość. Maskara w mgnieniu oka otula rzęsy od nasady aż po końcówki.


Po zwiększającej intensywność So Intense, nadającej kształt So Curl, i zwiększającej gęstość So Volume, w 2021 roku Sisley prezentuje nowe "So", z formułą So Stretch, która nadaje rzęsom kształt, dokładnie je pokrywa i dodaje im piękna, długości i witalności; dzień po dniu rzęsy stają się dłuższe, gęstsze, mocniejsze i coraz piękniejsze.


Oczy szeroko otwarte

So Stretch

Maskara o potrójnym działaniu, która przedłuża i rozdziela rzęsy, nadając im piękny kształt i wyraźną objętość.


Dłuższe rzęsy

Już jedna aplikacja, pokrywa każdą rzęsę odpowiednią ilością produktu. Wzbogacona o Puder Bambusowy i Wosk Pszczeli, lekka, elastyczna konsystencja So Stretch błyskawicznie wydłuża rzęsy i optycznie otwiera oczy.


Rozdzielone i podkręcone rzęsy

Mascara w mgnieniu oka otula rzęsy od nasady aż po końcówki. Zawarty w formule wosk pszczeli delikatnie rozdziela rzęsy, zapewniając spektakularny efekt otwartych oczu. Nie pozostawia grudek.


Kształtne, wyraźnie podkreślone rzęsy

Wosk Carnauba idealnie kształtuje i podkręca rzęsy, zwiększając intensywność spojrzenia oraz zapewnia lekką, długotrwałą objętość. Rzęsy są uniesione, ale nigdy przeciążone, dzięki czemu spojrzenie staje się eleganckie, o naturalnym wykończeniu.


Szczoteczka w kształcie stożka dla olśniewającego efektu

Zaprojektowana specjalnie po to, by wzmocnić działanie formuły, szczoteczka So Stretch wydłuża, rozciąga i rozdziela rzęsy. Elastyczne włókna o trójkątnym kształcie pokrywają mascarą całe rzęsy, rozdzielając nawet najmniejsze z nich i docierając do najmniej dostępnych miejsc. Długie włoski zapewniają idealne rozdzielenie i ultra-wyraźny efekt, który otwiera oko.


Pielęgnacja rzęs z nutą koloru

Wyjątkowa formuła, która zapewnia rzęsom pielęgnację od nasady aż po same końce

Już przy pierwszej aplikacji rzęsy odczuwają dobroczynne działanie wielu składników aktywnych. Poza zwiększaniem długości i intensywności, formuła So Stretch wzmacnia
i odżywia rzęsy, wspomagając ich odpowiedni wzrost.


Zmiękcza i wygładza

Wzbogacona o zmiękczający Olejek Rycynowy i Różę Damasceńską, So Stretch sprawia, że rzęsy stają się podkręcone i jedwabiste.


Ochrania i wzmacnia

Składniki aktywne przypominające ceramid zapewniają rzęsom natychmiastową ochronę, a Peptyd Witaminowy – który wspiera mnożenie keratynocytów* – i Arginina wzmacniają*
rzęsy i przyspieszają ich wzrost. Prowitamina B5 nadaje rzęsom gęstość i objętość. Z kolejnymi aplikacjami rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i bardziej odporne.


Wiele kolorów

Nowa mascara So Stretch jest dostępna w 3 odcieniach:
- Deep Black
- Deep Brown
- Deep Blue


Cena: 245 zł / 7,5 ml

Butik internetowy:

www.sisley-paris.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-04-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności