Eau Thermale Avène SunsiStick KA SPF 50+ - nowy gest ochronny

<
Gallery image
>
Eau Thermale Avène SunsiStick KA 50+ 1
<
Eau Thermale Avène SunsiStick KA 50+ 1Eau Thermale Avène SunsiStick KA 50+ 2
 
>
 
 

Piękna opalenizna kojarzy się z przyjemnym, letnim czasem i udanymi wakacjami. Należy jednak pamiętać, że gdy decydujemy się na ekspozycję słoneczną, musimy zadbać o to, żeby proces opalania skóry był bezpieczny i nie zaszkodził naszemu zdrowiu. Powinniśmy stosować preparaty z filtrami UV, które zawierają zarówno ochronę przed promieniowaniem UVB, jak i UVA.


Nasz kapitał słoneczny jest określony. Jednym z sygnałów zbyt długiej ekspozycji słonecznej jest tzw. Rogowacenie słoneczne.

Rogowacenie słoneczne często dotyka osoby starsze. Według badań problem ten dotyczy ponad 50% osób po 70. roku życia. Objawia się on zmianami na skórze, które powstają w skutek długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Na skórze pojawiają się żółtawe, brunatne plamy. Miejscami najbardziej narażonymi na promieniowanie słoneczne są: skóra głowy, twarz, dekolt, grzbiety dłoni i przedramiona. Dlatego też należy poćwięcać im szczególną uwagę. W tym roku Eau Thermale Avène wychodzi naprzeciw tym wszystkim potrzebom z  innowacyjnym produktem SunsiStick KA SPF 50+.


Nowy gest ochronny

SunsiStick KA SPF 50+ to nowy produkt fotoprotekcyjny w poręcznym opakowaniu, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, w szczególności skłonnej do rogowacenia słonecznego. Fotostabilny system filtrów zapewnia szeroką ochronę przed promieniowaniem UVB-UVA. Pre-tokoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, w harmonijnym połączeniu z tialidyną chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Został wzbogacony o składnik aktywny VederineTM który stymuluje receptory witaminy D, wzmacniając barierę ochronną skóry i skuteczniej zabezpieczając przed szkodliwymi efektami promieniowania.

Jest wysoce wodoodporny. Dzięki specjalnej formule łatwo się rozprowadza, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Całkowicie transparentny, nie pozostawia białych plam na skórze.


Sposób użycia:

Nakładać na miejsca wymagające ochrony 10 razy; często powtarzać aplikację.


Składniki aktywne:

• Fotostabilny i opatentowany system filtrów zapewnia szeroką ochronę przed promieniowaniem UVB-UVA.   
• Kompleks antyoksydantów: Pre-tokoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E w harmonijnym połączeniu z tialidyną chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
• Składnik aktywny VederineTM roślinny składnik aktywny pochodzenia naturalnego (99%), pozyskiwany z korzenia Cichorium Intybus (cykoria podróżnik) stymuluje receptory witaminy D oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.
• Woda termalna Eau Thermale Avène – wyjątkowa Woda termalna o potwierdzonym naukowo działaniu,przywracrównowagę skóry, koi i łagodzi podrażnienia.


Cena: 65 zł / 20 g (dostępny w aptekach)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-04-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności