Farmona Herbal Care - dezodorant do stóp z szałwią lekarską i olejkiem herbacianym

<
Gallery image
>
Farmona Herbal Care - dezodorant do stóp 1
<
Farmona Herbal Care - dezodorant do stóp 1Farmona Herbal Care - dezodorant do stóp 2Farmona Herbal Care - dezodorant do stóp 3
 
>
 
 

Pocenie stóp to powszechna i dość częsta przypadłość, z którą zmagają się osoby w różnym wieku. Zastanawiasz się co zrobić, aby pozbyć się tego dyskomfortu? Marzysz o prawdziwej wygodzie chodzenia? Odpowiedzią na to pytanie jest nowy dezodorant do stóp z szałwią lekarską i olejkiem herbacianym od marki Herbal Care. W aktywnej formule kosmetyku znajdziemy 100% ekstraktów pochodzących z roślin, a zawarty składnik antybakteryjny skutecznie zredukuje nadmierną potliwość. Pamiętajmy, że dbanie o stopy jest ważne na wielu płaszczyznach i nie tylko latem.


Dezodorant do stóp Szałwia Lekarska z olejkiem herbacianym

Został opracowany dla wszystkich, którzy chcą czuć świeżość i komfort w każdej sytuacji, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Skomponowany z ekstraktów roślinnych pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych. W składzie znajdziemy szałwię lekarską, która ma silne właściwości odżywcze. Z kolei antybakteryjny olejek herbaciany i  kompleks Active DEO skutecznie zredukuje nadmierną potliwość i nieprzyjemny zapach oraz zagwarantuje odpowiednią pielęgnację i higienę. Dodatkowo produkt natychmiast odświeża i przyjemnie chłodzi, zapewniając codzienną ochronę. Regularna aplikacja produktu zmniejsza ryzyko otarć naskórka.


Cena: 11,99 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-06-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności