Artemis - maski w płachtach do pielęgnacji twarzy

Głównym składnikiem obecnym we wszystkich produktach marki jest wyciąg z szarotki szwajcarskiej pozyskiwanej w Alpach. Kwiat ten wykazuje się niezwykłą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i zmian temperatury, a jego wyciąg naturalnie wspiera funkcje skóry. Obecny jest także w trzy maseczkach do twarzy w płachtach odpowiadających na różne potrzeby skóry: Skin Supremes Age Correcting Face Mask to maseczka przeciwstarzeniowa i liftingująca, Skin Aquatics Moisturizing Face Mask - maseczka nawilżająca z linii Skin Aquatics, Skin Balance Clearifying Face Mask - maseczka oczyszczająca, nawilżająco-rewitalizująca.


Skin Supremes Age Correcting Face Mask - maseczka liftingująca

Skin Supreme korekcyjna maska przeciwstarzeniowa. Skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona w zaledwie 20 minut. Natychmiastowy efekt ujędrnionej, odświeżonej i zregenerowanej skóry.

Stosować dwa razy w tygodniu. Nałożyc maseczkę, pozostawić na 20 minut a następnie usunąć. Pozostałą na twarzy maseczkę wklepać w skórę. Nie spłukiwać.


Skin Aquatics Moisturizing Face Mask - maseczka nawilżająca

Maseczka w płacie z linii Skin Aquatics Artemis to dawka nawilżenia dla suchej i bardzo suchej skóry. Mocno nawilża, odżywia i regeneruje skórę.


Skin Balance Clearifying Face Mask - maseczka oczyszczająca

Skin Balance maseczka nawilżająco-rewitalizująca. Zapewnia skórze dogłębne nawilżenie i odżywienie w ciagu 20 minut. Stosowanie: Nanieść maseczkę i pozostawić na 20 minut. Następnie zdjąć płachtę a resztki maseczki wklepać w skórę. Formuła zoptymalizowana pod kątem alergenów.

Stosować dwa razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę, pozostawić na 20 minut a następnie usunąć. Pozostałą na twarzy maseczkę wklepać s skórę. Nie spłukiwać.


Cena maseczek: ok. 31 zł (opakowanie 1 szt)

Kosmetyki marki Artemis dostępne są w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-05-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności