Neutrogena® Hydro Boost - regenerujący balsam do twarzy

<
Gallery image
>
Neutrogena® Hydro Boost® - balsam do twarzy 1
<
Neutrogena® Hydro Boost® - balsam do twarzy 1Neutrogena® Hydro Boost® - balsam do twarzy 2Neutrogena® Hydro Boost® - balsam do twarzy 3
 
>
 
 

Ten regenerujący balsam do twarzy Neutrogena® Hydro Boost wspiera działanie naturalnych procesów wiążących wodę w skórze. Bogata, aksamitna konsystencja tego regenerującego balsamu świetnie rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją sprężystą i intensywnie nawodnioną aż przez 48 godzin.


Ugaś pragnienie skóry!

Neutrogena® Hydro Boost - regenerujący balsam do twarzy

Nawet pięćset mililitrów - aż tyle wody tracimy przez skórę każdego dnia! Dlatego kluczową rolą każdej pielęgnacji, bez względu na szczegółowe potrzeby danej cery i porę roku, jest nawilżanie. Nawodnij skórę z pomocą regenerującego balsamu do twarzy Skin Rescue Balm z serii Neutrogena® Hydro Boost. To skoncentrowana formuła z kwasem hialuronowym, trehalozą naturalnego pochodzenia i antyoksydantami, która zapewnia 48h nawodnienia dla zdrowej, pełnej blasku cery. Skin Rescue Balm jest uzupełnieniem serii kosmetyków nawadniających Hydro Boost, w której skład wchodzą także inne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy oraz ciała.


Parowanie wody ze skóry to proces fizjologiczny, który w automatyczny sposób hamowany jest poprzez Natural Moisturing Factor (NMF), czyli naturalny czynnik nawilżający. Tworzą go m. in. kwas moczowy, mocznik, aminokwasy, cukry, kolagen i keratyna. Czynnik ten niezbędny jest do prawidłowego nawodnienia skóry, aby była wytrzymała, jędrna i elastyczna. Często jednak, a wpływ na to ma z jednej strony wiek, z drugiej tryb życia, nawyki żywieniowe czy warunki pogodowe, funkcjonowanie bariery naskórkowej jest zaburzone, a NMF nie działa tak skutecznie, jak powinien. Zmniejsza się w ten sposób zawartość wody w warstwie rogowej naskórka, a sama skóra staje się sucha, szorstka, może się łuszczyć i pękać. Dlatego głównym zadaniem kosmetyków nawilżających jest odbudowa i wzmocnienie bariery naskórkowej, bo im ona jest szczelniejsza, tym mniej wody przez nią ucieka. Pomoże ją zatrzymać nowość od marki Neutrogena® czyli Hydro Boost Skin Rescue Balm.

Ten regenerujący balsam do twarzy Neutrogena® Hydro Boost wspiera działanie naturalnych procesów wiążących wodę w skórze. Bogata, aksamitna konsystencja tego regenerującego balsamu świetnie rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją sprężystą i intensywnie nawodnioną aż przez 48 godzin. Skoncentrowana formuła kosmetyku zawiera m.in.:

• kwas hialuronowy, który zwiększa poziom wody w skórze (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże aż 250 cząsteczek wody!)
• trehalozę pochodzenia naturalnego, pomagającą "zamknąć" nawodnienie w skórze
• ekstrakt z drożdży o właściwościach stymulujących naturalną syntezę kwasu hialuronowego
• połączenie antyoksydantów z witaminą E, które chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Neutrogena® Hydro Boost Skin Rescue Balm, nakładany na twarz oraz szyję codziennie rano i wieczorem, pomoże zapobiec utracie elastyczności skóry i jej wiotczeniu. Zadba także o prawidłowy poziom nawilżenia i będzie szybkim i skutecznym ratunkiem dla przesuszonej, łuszczącej się cery.

Cena: 50,99 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-04-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności