Matrix Unbreak My Blonde - odkryj siłę blond z nową serią pielęgnacyjną

<
Gallery image
>
Matrix Unbreak My Blonde 1
<
Matrix Unbreak My Blonde 1Matrix Unbreak My Blonde 2Matrix Unbreak My Blonde 3
 
>
 
 

Unbreak My Blonde od Matrix to nowa gama wzmacniająca do włosów osłabionych rozjaśnianiem wzbogacona o kwas cytrynowy z linii profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów Total Results. System pielęgnacji Unbreak My Blonde zapobiega negatywnym skutkom wywołanym zabiegami chemicznymi na włosach.


Tym razem Matrix odpowiada na potrzebę konsumentek, których włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji wzmacniającej i nawilżającej włosy po zabiegach rozjaśniania. Teraz każda kobieta może przejść na wymarzony odcień blond bez obawy, że jej włosy ulegną zniszczeniu. Jest to już 11-ta gama w kultowej linii Total Results profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji różnych rodzajów włosów. Tym razem marka wspiera blondynki w pielęgnacji upragnionego koloru blond!

Konsumentki bardzo często pragną przejść na wymarzony odcień blond. Niestety obawiają się one, że ich włosy ulegną zniszczeniu podczas rozjaśniania. System pielęgnacji Unbreak My Blonde składa się z trzech produktów: szamponu, odżywki oraz kuracji bez spłukiwania. Seria świetnie sprawdza się od pierwszego dnia po rozjaśnianiu, a także jako kuracja odbudowująca do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi. Chroni i wzmacnia włosy po zabiegach rozjaśniania.

Dzięki wysokiemu nasyceniu kwasu cytrynowego produkty z serii Unbreak My Blonde wzmacniają wiązania włosów od wewnątrz, wygładzają ich łuski i zapobiegają dalszym uszkodzeniom. Wyjątkowa formuła pozostawia włosy nawilżone, miękkie i błyszczące, bez efektu obciążenia. Formuły Unbreak My Blonde wzbogacone w kwas cytrynowy wzmacniają wiązania włosów od wewnątrz, wygładzają ich łuski i zapobiegają dalszym uszkodzeniom, pozostawiając włosy do 3 razy mocniejsze, nawilżone, miękkie i błyszczące, bez efektu obciążenia.

Najnowsza seria kosmetyków od Matrix została również wzbogacona o starannie dobraną kompozycję zapachową. Po otwarciu wieczka ogarnia nas świeży aromat włoskiej limonki, werbeny i czerwonych owoców truskawki, który już po chwili przekształca się w intensywny zapach konwalii oraz zmysłową woń piżma, bursztynu i jasnego drewna. Całość kompozycji oddaje klimat letniego popołudnia, równie słonecznego, jak blond, dla którego seria została stworzona.


Ceny:

Szampon Unbreak My Blonde 300 ml / 36 zł
Odżywka Unbreak My Blonde 300 ml / 36 zł
Kuracja bez spłukiwania 150 ml / 14 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-06-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności