Boss The Scent Pure Accord - wiosenna historia uwodzenia w nowych zapachach

<
Gallery image
>
Boss The Scent Pure Accord 1
<
Boss The Scent Pure Accord 1Boss The Scent Pure Accord 2Boss The Scent Pure Accord 3Boss The Scent Pure Accord 4
 
>
 
 

Na wiosnę Boss zaprasza kobiety i mężczyzn do poznania nowej wersji zapachów Boss The Scent Pure Accord dla niego i dla niej. Duet promiennych zapachów nadaje nowy wymiar ponadczasowej historii uwodzenia. Zapach męski otwiera się ożywczymi nutami imbiru i egzotycznym owocem maninka, a wersja dla kobiet lśni bergamotką i kwiatem osmanthusa.


W hotelowym pokoju, z którego rozpościera się widok na miasto, mężczyzna i kobieta, skąpani w ciepłym świetle poranka, podejmują grę równych sobie. W role postaci Boss wcielili się Jamie Dornan i Birgit Kos. Choć więź i wzajemne zaufanie tej pary pogłębiają się o świcie, mimo to bohaterowie nadal zaskakują się nawzajem.


Jeden nowy rodział - dwa nowe zapachy

Boss The Scent Pure Accord dla Niego otwiera się ożywczymi nutami imbiru, po których wyłania się serce z egzotycznym owocem maninka. Unikatową nutę głębi określa zmysłowy biały zamsz, który wprowadza Wodę Toaletową na nowe olfaktoryczne terytorium, zapewniając kompozycji idealną harmonię ciepła i blasku.  

Przejrzysty szklany flakon, zamknięty w metalowej klatce i zwieńczony metalicznym korkiem, zawiera płyn o jasnym zabarwieniu szampana. Opakowanie w cielistym beżowym kolorze ozdobiono antracytowymi i srebrnymi detalami, dzięki czemu odzwierciedla swobodnie męski charakter zapachu.

Boss The Scent Pure Accord dla Niej lśni bergamotką w nutach głowy i emanuje promiennym sercem ze zmysłowym kwiatem osmanthusa. Zapach dopełnia nuta głębi wypełniona otulającymi piżmami, idealnie jednocząca łagodność i siłę.    

Design opakowania i flakonu odzwierciedla kobiecy charakter zapachu. Jasny płyn w brzoskwiniowym kolorze migocze w szklanym flakonie zwieńczonym korkiem w odcieniu szampana. Kartonik ma cieliste zabarwienie podkreślone akcentami szarości i szampańskiego złota.  


Wspólna historia

Ten świeży duet nadaje nowy wymiar ponadczasowej historii uwodzenia, opowiedzianej przez kampanię reklamową Boss The Scent.

Mężczyzna i kobieta Boss stali się sobie bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej. Ukazują nową czułość i złożoność swej relacji, wyrażanej przez promienne, zmysłowe nuty duetu Boss The Scent Pure Accord. Nowe zapachy stanowią idealne prezenty na Walentynki.


Gama i ceny:

Zapach męski
Boss The Scent Pure Accord woda toaletowa 50 ml / 325 zł
Boss The Scent Pure Accord woda toaletowa 100 ml / 435 zł

Zapach damski
Boss The Scent Pure Accord woda toaletowa 30 ml / 245 zł
Boss The Scent Pure Accord woda toaletowa 50 ml / 335 zł
Boss The Scent Pure Accord woda toaletowa 100 ml / 469 zł

Zapachy Boss The Scent Pure Accord dostępne są w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności