Boucheron Quatre Eau de Parfum dla Niej i Quatre Eau de Toilette dla Niego

<
Gallery image
>
Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 1
<
Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 1Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 2Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 3Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 4Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 5Boucheron Quatre - dla Niej i dla Niego 6
 
>
 
 

Quatre Eau de Parfum for Women i Quatre for Men to nowoczesna i śmiała interpretacja ikonicznego pierścienia Maison Boucheron. Kompozycja dla Niej to owocowo kwiatowy zapach z charakterem, blaskiem i elegancją. Kompozycja dla Niego jest asertywnym i charyzmatycznym, drzewno aromatycznym zapachem - to siła nowoczesności i łagodność dojrzałości.


Inspiracja - pierścienie Quatre

Kultowy pierścień unisex stworzony w 2004 roku o rzeźbionych, graficznych liniach interpretujących kody Boucheron.
Quatre: nowoczesna ekspresja kreatywnej siły Boucheron. Kolekcje dla kobiet i mężczyzn różnią się detalami: Classic, Black, White Radiant - każda ma swoją tożsamość, każda ma własną estetykę, rock and roll’owy charakter i estetykę, architektoniczny design.

Quatre to znacznie więcej niż sztuka biżuterii to rzeźba, manifest i afirmacja stylu i niezależności, stan umysłu.
Ikony i sławy świata sztuki, mody, ludzie sukcesu szczycą się unikalnym designem elegancją i nowoczesnością Quatre. Carine Roitfeld, Emma Watson, Lily Allen, Beyoncé Salma Hayek i Tomer Sisley oni wszyscy, wybrali Quatre.


Koncepcja

Zapachy Quatre to nowoczesna i olfaktywnie śmiała interpretacja ikonicznych pierścieni Domu Biżuteryjnego Boucheron.
Ekspresja subtelnej harmonii nowoczesności i dziedzictwa marki: innowacja i tradycja, rock i szyk.
Asertywne i współczesne, odsłaniają siłę charakteru i charyzmę tych, którzy je noszą. Adresowane do współczesnej pary, która cieszy się życiem, żyje zgodnie z duchem swoich czasów. Wybrali pierścień Quatre jako symbol ich historii ich więzi i dziedzictwa.
Odzwierciedlają ich osobowość wiarę w przyszłość, pewność siebie, siłę charakteru, styl życia i niezachwianą, wewnętrzną elegancję.


Design

Reinterpretacja kodów pierścieni Quatre. Połączenie szlachetnych metali, tekstur i kolorów.
Flakonom o smukłych, graficznych liniach towarzyszą grawerunki: wolna interpretacja fryzu godronowego dla Niej, motyw "Clou de Paris" dla Niego.
Korki są autentycznymi replikami pierścieni dodając moc i elegancję już wyjątkowym flakonom. Złoto i biała emalia dla Niej. Białe
złoto i czarna emalia dla Niego.


Quatre Eau de Parfum dla Niej

Quatre for Women, to nowoczesna i śmiała interpretacja ikonicznego pierścienia Maison Boucheron. Owocowo kwiatowy zapach z charakterem, blaskiem i elegancją.

Nowoczesna i ponadczasowa

Nuty zapachowe:
- esencja tangerynki brazylijskiej
- orpur® CO2
- pieprz różowy
- czerwona porzeczka
- jaśmin Sambac
- esencja róży bułgarskiej
- pétalia®
- drzewo luminous
- cashmeran
- krystaliczne piżmo


Quatre Eau de Toilette dla Niego

Quatre for Men, nowoczesna, śmiała interpretacja ikonicznego pierścienia Maison Boucheron. Asertywny i charyzmatyczny, drzewno aromatyczny zapach.

Siła nowoczesności, łagodność dojrzałości

Nuty zapachowe:
- bergamotka
- limonka
- liście fiołka
- lawenda
- geranium
- artemizja
- paczuli
- drzewo istus Labdanum


Ceny:
Boucheron Quatre Pour Femme, woda perfumowana 50 ml / 269 zł
Boucheron Quatre Pour Homme, woda toaletowa 50 ml / 245 zł

Zapachy dostępne są na www.beautyboutique.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności