Calvin Klein CK One Summer 2021 - gorzki, lecz zarazem słodki cytrusowy zapach na lato

<
Gallery image
>
CK One Summer 2021 1
<
CK One Summer 2021 1CK One Summer 2021 2CK One Summer 2021 3CK One Summer 2021 4CK One Summer 2021 5CK One Summer 2021 6
 
>
 
 

Eksplozja barwnej świeżości; nowy zapach na lato 2021 - czysty i żywy. Unikatowa cytrusowa kompozycja z hybrydą cytryny i pomarańczy - gorzka, lecz zarazem słodka. Wibrujący aromat rabarbaru jest źródłem nostalgicznego orzeźwienia, akord świeżej wody eksploduje musującą energią, a soczysta skórka brzoskwiniowa objawia nowoczesną słodycz.


Zapach upajający, surrealistyczny, orzeźwiający

Żywe kolory słońca porywają nas i wprawiają w euforyczny nastrój, odurzają jaśniejących ciepłem, gdy z biegiem czasu w rozmywającej obraz mgle wyłania się odświeżający miraż

Kategoria zapachu: cytrusowo-aromatyczny

Nuty głowy: grejpfrut, świeży akord wodny, cytryna Meyera
Nuty serca: eukaliptus, arbuz, rabarbar
Nuty głębi: ambrox, jasne drewno, brzoskwiniowa skórka

Kreator zapachu: Clément Gavarry


Flakon i opakowanie

Legendarny flakon CK One w nowej odsłonie na lato 2021 ma zmodyfikowany design, mocno nasycony kolorami. Wibrujące odcienie niebieskie i zielone przywodzą na myśl orzeźwiające, chłodne rozpryski.  

Słowo "Summer", nadrukowane na tylnej ściance flakonu, prześwieca przez płyn zapachu zniekształconą czcionką, która przypomina obraz rozmyty w letnim upale.

Wytłaczana faktura opakowania zewnętrznego ma ten sam design co flakon. Na tylnej ściance kartonika ukryte  są naklejki  inspirowane latem, które pozwalają spersonalizować flakon.    


Cena:

Woda toaletowa 100 m / 225 zł



Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-05-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności