Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy - Ona lubi szpilki, On jest niegrzeczny i zbuntowany

<
Gallery image
>
Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 1
<
Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 1Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 2Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 3Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 4Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 5Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 6Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 7Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 8Carolina Herrera Good Girl Suprême i Bad Boy 9
 
>
 
 

Wersja Good Girl Eau de Parfum Suprême, gdzie dobrze już znany but-szpilka obsypany został brokatem, to jak dotąd najbardziej kuszący zapach Good Girl - nie sposób mu się oprzeć. Uwodzicielski aromat Bad Boy zamknięto w niebywale charakterystycznym flakonie. Ukształtowany jak piorun, to symbol heroizmu i siły w wielu kulturach.


Good Girl - Ona w szpilkach

Good Girl to śmiała i wyrafinowana kompozycję w zdumiewającym flakonie, który wyraża fascynującą dwoistość kobiecej natury. Good Girl jest niezapomniana. Urzeka nas swoją pewnością siebie, hipnotyzuje swoją nowoczesną elegancją, oczarowuje nieokiełznanym i nieujarzmionym duchem.


Wersja Good Girl Eau de Parfum Suprême, gdzie dobrze już znany but-szpilka obsypany został brokatem, to jak dotąd najbardziej kuszący zapach Good Girl - nie sposób mu się oprzeć. Dzięki odważnej kompozycji, kwestionującej reguły perfumiarstwa, Suprême zachęca nas do sprzeciwu wobec ustalonego porządku.

Fenomenalny flakon zyskuje nowe znaczenie. Ten kobiecy symbol, dodający kobiecie animuszu, jest uosobieniem nierealistycznej sylwetki zmysłowych linii i ekstremalnych krągłości Good Girl, a edycja Suprême wynosi go na nowe wyżyny za sprawą upajającego melanżu jaśminu egipskiego i bobu tonka.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: jeżyny
Nuta serca: jaśmin egipski, kwiat pomarańczy
Nuta bazy: bób tonka, wetiweria

Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 315 zł
Woda perfumowana 50 ml / 455 zł
Woda perfumowana 80 ml / 595 zł


Bad Boy - On jest niegrzeczny i zbuntowany

Bad Boy to mężczyzna pewny siebie: jego poczucie własnej wartości wynika ze zdecydowanej i odważnej osobowości. Uwodzicielski aromat Bad Boy zamknięto w niebywale charakterystycznym flakonie. Ukształtowany jak piorun - symbol heroizmu i siły w wielu kulturach, takich jak: grecka, nordycka czy indyjska – ten wyjątkowy flakon stanowi prawdziwy obiekt pożądania.

Koncepcja i wykonanie flakonu w kształcie pioruna były prawdziwym wyzwaniem technicznym. Piorun to również alegoria osobowości Bad Boya. Nieprzewidywalny, niezwykły, uwodzicielski, urzekający i wyjątkowy – przecież w naturze nie występują dwie identyczne błyskawice.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: czarny i biały pieprz, bergamotka
Nuta serca: drzewo cedrowe, szałwia
Nuta głębi: kakao, bób tonka

Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 325 zł
Woda toaletowa 100 ml / 439 zł

Zapachy dostępne są w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności