Carolina Herrera Very Good Girl - nowy obiekt pożądania w czerwonym flakonie na szpilce

<
Gallery image
>
Carolina Herrera Very Good Girl 1
<
Carolina Herrera Very Good Girl 1Carolina Herrera Very Good Girl 2Carolina Herrera Very Good Girl 3Carolina Herrera Very Good Girl 4Carolina Herrera Very Good Girl 5Carolina Herrera Very Good Girl 6Carolina Herrera Very Good Girl 7Carolina Herrera Very Good Girl 8Carolina Herrera Very Good Girl 9Carolina Herrera Very Good Girl 10Carolina Herrera Very Good Girl 11Carolina Herrera Very Good Girl 12Carolina Herrera Very Good Girl 13Carolina Herrera Very Good Girl 14Carolina Herrera Very Good Girl 15Carolina Herrera Very Good Girl 16Carolina Herrera Very Good Girl 17Carolina Herrera Very Good Girl 18
 
>
 
 

Carolina Herrera ponownie zgłębia współczesną kobiecość zapachem Very Good Girl - wspaniałą i zaskakującą wodą perfumowaną, mocno zakorzenioną w tej samej dwoistości, która tak wyraźnie określa inne kompozycje rodziny Good Girl.

Jak pokazują najnowsze przemiany społeczne, w interpretacji kobiecości nie ma nic binarnego. Delikatność i siła, inteligencja i uroda, stanowczość i empatia - żadne z tych wartości nie są przeciwstawne. To współczesne kody, a zatem w tej wieloaspektowej, nieprzewidywalnej naturze tkwi piękno bycia kobietą. Very Good Girl to nowa olfaktoryczna przygoda, w której następuje zaskakujący zwrot: o ile poprzednie zapachy z tej rodziny odkrywały wywrotową moc jaśminu lub bobu tonka, to nowa Woda Perfumowana podbija stawkę, czerpiąc siłę z potencjału róży, której charakterystyczny aromat trafia tu na zupełnie nowy grunt.


Róża i wetiwer: idylliczny kontrast

Very Good Girl to zapach kwiatowo-owocowy. Jego aromatyczna podróż rozpoczyna się od porzeczki - figlarnie psotnej jagody, z którą łączy się egzotyczny owoc liczi.
Właśnie w tym momencie wchodzą do gry wyjątkowe i zarazem tajemnicze właściwości róży. Róża, jako jeden z najważniejszych surowców w historii perfumiarstwa, ukazywana była w niezliczonych interpretacjach. Jej wszechogarniający, uwodzicielski, unikatowy aromat to prawdziwy as w rękawie, wykorzystany przez kreatorkę zapachu Louise Turner w nowym rozdziale opowieści o świecie Good Girl.   

Tu na pierwszy plan wyłaniają się kremowe i pudrowe aspekty róży, rozkosznie romantyczne, dzięki czemu jawi się tak ciepła i jedwabista jak najbardziej uwodzicielska czerwona szminka na świecie.

Nie ma potrzeby uzasadniać uwielbienia wobec tego najbardziej luksusowego składnika, a nawet gdyby było ono wystarczającym motywem do stworzenia zapachu, Louise Turner nie jest bynajmniej konformistką. Stąd końcowym rozbłyskiem w kompozycji Very Good Girl jest woal wetiweru w nucie głębi. Jego surowa forma przywołuje na myśl zapach drewna i dlatego tak często wykorzystuje się go w zapachach męskich. Wetiwer to kluczowy składnik zapachu Bad Boy, lecz także Good Girl Suprême; składnik ten stanowi zaskakujący i współczesny kontrapunkt, który tworzy w nowym zapachu jedność z ciepłem wanilii.


W efekcie kwiatowy zapach uwydatnia naturalne piękno surowców, lecz nie rezygnuje z kreatywności. Jak powiedziała Carolina Herrera: „Moda to ewolucja, nie rewolucja”. Jej maksyma w pełni odnosi się do nowego zapachu. Wes Gordon, projektując modę dla marki, unowocześnia ponadczasowe materiały, takie jak jedwab czy skóra. Podobnie róża wykorzystana została w całkiem współczesnej estetyce. Dlatego Very Good Girl to nie tylko tour de force dla zmysłów, lecz także zapach gotowy do noszenia i upajania się nim we współczesnym świecie.


Nowy obiekt pożądania

Nie można mówić o Good Girl bez nawiązania do niesamowicie strzelistego flakonu na szpilce, którego nieodparty kształt sprawia, że od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku pozostaje obiektem pożądania na całym świecie. W zapachu Very Good Girl ten nowoczesny emblemat zyskał wyjątkowe wykończenie: jego wnętrze polakierowano na czerwono. Czerwień – charakterystyczny kolor Domu Carolina Herrera – definiuje również kolekcje mody, akcesoriów i makijażu.
Klasyczny symbol namiętności i radości życia wnosi zmysł elegancji, wyrafinowania i piękna, co czyni go najbardziej znamiennym zapachem Good Girl i najbardziej znamiennym zapachem marki Carolina Herrera ze wszystkich innych.


Gama i ceny:
Very Good Girl woda perfumowana 30 ml / 320 zł
Very Good Girl woda perfumowana 50 ml / 470 zł
Very Good Girl woda perfumowana 80 ml / 615 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach sieci Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności