Issey Miyake A Drop d'Issey - zapach zamknięty w kropli wody

<
Gallery image
>
Issey Miyake A Drop d'Issey 1
<
Issey Miyake A Drop d'Issey 1Issey Miyake A Drop d'Issey 2Issey Miyake A Drop d'Issey 3Issey Miyake A Drop d'Issey 4Issey Miyake A Drop d'Issey 5Issey Miyake A Drop d'Issey 6Issey Miyake A Drop d'Issey 7
 
>
 
 

Nowy rozdział w historii perfum Issey Miyake - A Drop d'Issey - nowy zapach, nowy design. Woda perfumowana A Drop d'Issey to urzekający zapach kwiatowy. W sercu kompozycji rozkwita rozgrzany słońcem bez w towarzystwie kwiatu pomarańczy i róży. Otula je delikatna woń mleka migdałowego i jaśminu. Akordy piżma w bazie emanują zmysłowością i uwodzicielskim wdziękiem. Flakon kształtem przypominający kroplę wody lub soczewkę to finezyjne połączenie fascynacji Issey Miyake naturą i technologią. Projekt przyjazny środowisku: dominacja naturalnych składników ze źródeł spełniających kryteria odpowiedzialnego gospodarowania naturą, surowce z recyclingu.


Woda perfumowana A Drop d'Issey to zapach zwiastujący pory rozkwitu natury. Symfonia różnorodnych nut kwiatowych sprawi, że tętniąca świeżością wiosna i kojące ciepłem lato pozostaną z Tobą przez cały rok.


Zanurz się w nowejwyobraźni. Spójrz, poczuj, daj się ponieść.

Nuta głowy: bez, róża, kwiat pomarańczy
Nuty serca: mleko migdałowe, jaśmin
Nuty bazy: piżmo, drewno cedrowe


Ciesz się codziennymi chwilami szczęścia.
Zrób krok do tyłu na jakiś czas.
Spójrz na wszystko z nowej perspektywy.
Zachwyć się poezją natury.
Zmień swój punkt widzenia.
Odkryj nowy świat.
Rozpocznij przygodę jakiej jeszcze nie było.


Niemal 30 lat po tym jak Issey Miyake Parfums zaprezentował L'Eau d'Issey, marka otwieranowy rozdział w swojej historii z nowym zapachem dla kobiet: A Drop d'Issey. To radosny, optymistyczny i innowacyjny zapach w nowej kultowej historii wody. A Drop d'Issey rozpoczyna nową, niezwykłą przygodę stworzoną przez człowieka i odkrytą przez naturę.

Nowy zapach zmienia percepcję, zrywa z tradycją i przedstawia wizję świata, jednocześnie łącząc się z naturą.


Z wody do kropli: nowa, zaskakująca przygoda

Z wodospadów po oceany, woda płynie we wszystkich obszarach, odżywiając i utrzymując życie. Początkiem był jej oryginalny poetycki kształt: kropla. Za pomocą jednej kropli Issey Miyake Parfums podkreśla wyjątkowość swoich zapachów.

Przezroczysta kropelka, kropla traci swój kształt, po czym przybiera nowy. Spłaszczasię, a potem odbija. Unosi się, oddala, zmienia perspektywę. Tajemniczai zaskakująca, uchwyciła esencję natury, aby ujawnić swoje ukryte skarbyi niespodziewane odkrycia, niewidoczne gołym okiem. A Drop d'Issey działa jaklustro, szkło powiększające, skłaniając do zachwytu nad ukrytym pięknem. Kropla d'Issey zaprasza Cię do zanurzenia się w nowy, niezwykły krajobraz marzeń, zapewniając radosne interludium poezji. Nowy świat zostaje odsłonięty, robiącmiejsce dla tego co prawdziwe.

Natura zawsze odgrywała ważną rolę w twórczości Issey Miyake. To motyw przewodni, który inspiruje i wypełnia każdą kompozycję. Stworzony z myślą o dbałość o środowisko naturalne. A Drop d'Issey wydobywa piękno nieuchwytnych kwiatów, dzięki subtelnej równowadze składników naturalnych i syntetycznych. Zaprasza do odkrywania magii natury i piękna naszej planety.


Kropla, niczym szkło powiększające

Piękno jest w zasięgu wzroku.

Nie każda kropla jest taka sama; pokazuje to, co niewidoczne gołym okiem. W jej wyobrażeniu, wszystko, co przez nią widzisz jest pełne zachwytu. Odkrywa nowy sposób postrzegania świata.

A Drop d'Issey podaruje Ci nowy zmysł wzroku.
Otwórz się na zmianę perspektywy, odkrycie nowej rzeczywistości.
Przejdź do tego, co nieoczekiwane do zaskakującego źródła piękna.
To więcej niż zapach, wywołuje radość i emocje.


Zapach stworzony przez człowieka

W jaki sposób można przenieść naturę? Jak można wyobrazić sobie zapach A Drop d'Issey? Odkrywając na nowo niezwykłość kropli wody i nadając jej prawdziwe kolory, które przeniosą Cię do wspaniałego świata przyrody.

Różnorodność natury rozkwita w wielu odsłonach, które nie zawsze można uchwycić w przemyśle perfumeryjnym. Niektóre kwiaty pozostają "milczące", rezygnując z oddania swojego zapachu za pomocą tradycyjnych metod ekstrakcji, takich jak destylacja czy metoda otrzymywania olejków eterycznych.

Od końca XIX wieku, składniki syntetyczne wzbogaciły paletę perfumiarzy, poszerzając horyzont twórczy i pozwalając nam chronić naturę poprzez jej naśladowanie i odtwarzanie, a nie niszczenie. Zapachy naturalne i syntetyczne uzupełniają się wzajemnie, przy czym syntetyczne służą do odtwarzania zapachów, które występują w naturze.


Odkryj kwiat w A Drop d'Issey i zerwij go

Bez zazdrośnie strzeże swojego charakterystycznego aromatu, który może być używany w kompozycjach zapachowych jedynie jako rekonstrukcja. Perfumiarka Ane Ayo opanowała tę sztukę, ucząc się swojego rzemiosła w ekskluzywnych kręgach Grasse. Zapalona podróżniczka, chętnie poznająca cuda świata, czerpie inspiracje z niezliczonych kultur.

Ayo wspomina swoją pierwszą inspirację dla A Drop d'Issey: "Ujawnić to, co jest niewidoczne gołym okiem, dopracować każdy szczegół zapachu, aby ukryć niespodzianki w jego sercu. Po raz pierwszy w zapachu Issey Miyake, nieuchwytny kwiat - odtworzony i odsłonięty" - mówi. Ayo wybrała kwiat bzu i skomponowała go tak, jakby kwiat został podzielony na części, aby wydobyć jego subtelne sekrety. Uchwyciła ukryte piękno i ujawniła je. To natura odtworzona przez człowieka.

Bez leżąc w sercu tej szalenie kobiecej kompozycji, znajduje się w dobrym towarzystwie. Mleko migdałowe w górnych nutach nadaje miękki ton, a akordy roślinne wzmacniają naturalne odczucia. Aby spotęgować wrażenie świeżości, Ayo połączyła delikatny kwiat pomarańczy z różą, tworząc promienny bukiet z podnoszącym na duchu kwiatowym sercem. Odrobina anyżu gwiaździstego podkreśla anyżowe oblicze bzu. Laktony jaśminu wzmacniają słoneczne, otulające oblicze kwiatu. Bukiet spoczywa na bazie kremowego piżma, z waniliną i Ambroxem wzmacniającymi uczucie miękkości. Zapach jest piżmowy, przytulny i uspokajający, jak kokon.


A Drop d'Issey odtwarza paradoks identyfikowalnych naturalnych aromatów i ogromnych starań, jakie musi podjąć perfumiarz, aby odtworzyć syntetyczną iluzję, chroniąc przy tym naturę poprzez jej odtworzenie. Naturalne składniki, które zostały wybrane dla tego zapachu są etycznie pozyskiwane od uczciwych hodowców. A Drop d'Issey celebruje doskonałą harmonię pomiędzy zapachami stworzonymi przez naturę i udoskonalonymi wersjami odtworzonymi przez utalentowanego perfumiarza.

Zanurzając się w wielu olfaktorycznych detalach, A Drop d'Issey rzuca światło na to, co może być niewidoczne gołym okiem, ujawniając paradoks złożonej, wyjątkowej prostoty.


Wystarczy kropla: wyrażona w szkle

Czysty, poetycki, pełen radości kształt. Kropla ulega spłaszczeniu, rozciąga się, zmienia postać, opada do miejsca spoczynku. A Drop d'Issey, kropla na podobieństwo bańki, wygiętej soczewki, jak szkło powiększające, złudzenie optyczne. Przez jej pryzmat, wizja faluje i tańczy, podczas gdy natura dostarcza swoich tajemnic. Flakon jest zachwycający, przedstawiając nową perspektywę na świat, dzięki czemu można zobaczyć rzeczywistość w innym wymiarze.

A Drop d'Issey jest dziełem amerykańskiego projektanta Todda Brachera. Mieszkający w Nowym Jorku projektant współpracuje z wieloma markami, tworząc unikalne projekty, które wyróżniają jego nabywców. Bracher zaprojektował już flakony dla Parfums Issey Miyake, w tym podłużny kształt Nectar d'Issey.

Todd Bracher zaprojektował butelkę w kształcie kropli, łącząc prostotę idealnego poetyckiego kształtu z celowo wyczuwalną w dotyku powierzchnią butelki. Jego wizja polegała na stworzeniu kropli wody w jednym kawałku.


Przezroczysty, krystaliczny flakon jest wykonany z odpowiedniej ilości szkła (nic się nie marnuje!), w tym 5% szkła pochodzącego z recyklingu. Wbudowana, miękka w dotyku obudowa uwalnia zapach jedynie przez delikatne naciśnięcie, co sprawia, że jest to flakon, w którym wszystko ma swój cel. Wygodny w dotyku kształt dropsa z zagłębieniem na kciuk, kropla w kropli, sprawia, że łatwiej go chwycić gdy oddajesz się marzeniom.

Flakon ma znacznie symboliczne, odzwierciedlając efekt szkła powiększającego.Przez pryzmat flakonu można dostrzec zupełnie nowy sposób widzenia. To co znanestaje się niezwykłe. Zrób miejsce dla marzeń, poezji i wyobraźni. Puść wodze fantazji ipozwól się zaskoczyć.

Jedna, dwie, trzy krople, trzy pojemności flakonów: 30, 50, 90 ml


Zapach jest krystalicznie czysty, prosty i przejrzysty, przypominający ruch wody.

Promienna soczewka zdobi biały flakon, jak trójwymiarowe odbicie kropli w jasnym,połyskującym srebrze. Lustrzany efekt rybiego oka zmienia kształty i daje nowysposób patrzenia , tworząc nowe perspektywy. Kartonowe pudełko wykonanejest z surowców leśnych pochodzących z lasów w sposób nienaruszającyrównowagi ekologicznej.


Komunikat ze świata, magia kropli

Uczynić niewidzialnym to, co widzialne.
Zdumiewające.
Wiele cudów natury pozostaje ukrytych, niewidzialnych gołym okiem, magia kropliodkrywa ich tajemnice.


A Drop d'Issey podaruje Ci siłę spojrzenia

Ukazując piękno ukryte w dzikiej przyrodzie, promocja marki przedstawia nowe perspektywy. Flakon otwiera drogę do krainy marzeń, wnikając w świat poezji. Zaskoczona, muśnięta perfekcyjną kroplą, natura zdradza swoje tajemnice, nieskromnie się odsłaniając. W jej promiennym sercu kryją się kwiaty i piękno ich barw. To one majestatycznie królują nad sztuką perfumiarstwa swoim blaskiem i bogactwem zapachów.


Tożsamość A Drop d'Issey to oda do natury z wizualizacjami zanurzonymi w odcieniachfioletu i fiołkowego różu. Niezliczone płatki bzu nadają swoje odcienie nowej, znakomitejparadzie kolorów. Flakonik przenosi się do tej botanicznej krainy, a pryzmat kropli pozwaladostrzec to, co niewidzialne. Niczym szkło powiększające, w magiczny sposób ujawnia to, co wydawało Ci się być płatkiem, a co następnie z gracją ukazuje się jako skrzydło motyla.od flory do fauny, gdzie kończy się jedno, a zaczyna drugie? Maleńki owad wyłania się, pozwalając się zobaczyć, wyciągnięty przez spadającą kroplę, która odsłania życie i piękno, gdziekolwiek się pojawi. Rzeczywistość zostaje odkryta.

Otwiera się okno na inny świat. Wyobraźnia i fantazja wkraczają do wybitnie poetyckiejkrainy. Zachwyć się i odkryj na nowo prawdziwe piękno z naturalnym akcentem. Odbicieświata w ruchu, harmonijnego świata w równowadze. Zapomnij o tym, co sztuczne i uwolnijswoją wyobraźnię.


Liczy się każda kropla

W skali wszechświata, każda kropla ma znaczenie.

W związku z nowym projektem, Issey Miyake Parfums zobowiązało się do maksym alnegozaangażowania w wybór drogi do zrównoważonego rozwoju. Dotyczy to zarówno projektuflakonu i opakowania, jak i starannie przemyślanego doboru składników. Natura i technologiałączą się w celu reinterpretacji ochrony przyrody.

Dla A Drop d’Issey, wybrane materiały i składniki są w doskonałej harmonii z założeniami Manifesto, podążając ścieżką ekologii, aż do najdrobniejszego szczegółu. Mając to na uwadze Ane Ayo, wybrała składniki zarówno naturalne jak i syntetyczne, które zmniejszają szkodliwość tego zapachu na środowisko. Naturalne: - absolut kwiatu pomarańczy i róży damasceńskiej są pozyskiwane w ramach programurozwoju partnerstwa uczciwej wymiany pomiędzy Firmenich i hodowcami, mającego na celu poprawę warunków pracy podczas zbiorów. Drzewo cedrowe jest odzyskiwane z północnoamerykańskiej pulpy drzewnej w jednymz najbardziej zrównoważonych łańcuchów dostaw dla aromatycznych drzew.


Syntetyczne:

- Firbest (kompozycja naturalnych ekstraktów i syntetycznych molekuł) przyczynia się do odtworzenia zapachu bzu, który nie jest możliwy do uzyskania w sposób naturalny przy użyciu tradycyjnych metod.
- Wanilina RC, bogatsza i bardziej złożona niż zwykła wanilina, jest otrzymywana przy użyciu metod w 100% odnawialnego węgla (recykling tworzyw sztucznych jest jednym z trzech źródeł odnawialnego węgla).
- Ambrox®Super to nuta zbliżona do ambry, uzyskana dzięki biotechnologii.

Ane Ayo wyjaśnia: "W całym procesie tworzenia A Drop d'Issey, motywamiprzewodnimi były minimalizacja wpływu na środowisko i praca z myślą oodpowiedzialności społecznej. Podczas opracowywania zapachu korzystałam zEcoScent Compass™ (stopień A od Firmenich), narzędzia, które ocenia moje formułyna podstawie trzech kryteriów: właściwości ekologicznych, wpływu na środowisko iwpływu na społeczeństwo. Dało mi to możliwość zaoferowania najlepszegorozwiązania pod względem odpowiedzialności ekologicznej dla każdej kompozycji."


A Drop d'Issey to nowy rozdział, który opowiada historię Issey Miyake Parfums z nową energią. A Drop d'Issey otwiera drogę dla nowych zobowiązań i projektów marki. Natura zawsze była źródłem inspiracji pełna radości, piękna i wolności. Przed nami wspaniała
przygoda.

Nadszedł czas aby być #SurprisedbyNature


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 259 zł
Woda perfumowana 50 ml / 389 zł
Woda perfumowana 90 ml / 495 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-04-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności