Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood - Ona lubi róże, On świeże drewno

<
Gallery image
>
Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 1
<
Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 1Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 2Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 3Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 4Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 5Issey Miyake Rose & Rose i L'Eau d'Issey Wood & Wood 6
 
>
 
 

Woda perfumowana Rose & Rose pozwala doświadczyć pięknego i zarazem dzikiego zapachu róży. Jej woń łączy się w wyjątkową kompozycję ze słodkimi, owocowymi nutami. L'Eau d'Issey Wood & Wood pozwala doświadczyć pięknego zapachu świeżego drewna. Podwójną koncentrację drewna cedrowego i sandałowego równoważy świeża nuta grejpfruta.


Issey Miyake Rose & Rose - ona lubi róże

Intensywna woda perfumowana, która pozwala doświadczyć pięknego i zarazem dzikiego zapachu róży. Jej woń jest jak zaproszenie do odkrycia hojnych darów Matki Natury. Podwójne stężenie róży (odmiany centifolia i damascena), łączy się w wyjątkową kompozycję ze słodkimi, owocowymi nutami.

Intensywna woda perfumowana, która pozwala doświadczyć pięknego i zarazem dzikiego zapachu róży. Jej woń jest jak zaproszenie do odkrycia hojnych darów Matki Natury. Podwójne stężenie róży (odmiany centifolia i damascena), łączy się w wyjątkową kompozycję ze słodkimi, owocowymi nutami. Kompozycję otwiera róża z migoczącym, różowym pieprzem.


W intensywnej wersji L'Eau d'Issey podkreślono obie odmiany róży: cenną różę stulistną (Centifolię), z mityczną setką liści i nieoczekiwanie uzależniającą, delikatną różę bułgarską. Akordy tworzące efekt rosy, ożywcza świeżość płatków i ślad słodyczy tworzą ekscytujący i radosny bukiet.
Kompozycję otwiera róża z migoczącym, różowym pieprzem, której towarzyszą kuszące, owocowe nuty maliny i gruszki.
Serce zapachu jest zdecydowanie kwiatowe, z esencją róży bułgarskiej, różanym hydrolatem, który uzupełniony został owocowymi akordami osmanthusa.
Nuty bazy są intensywne. Esencja paczuli delikatnie podkreśla bogactwo abroxu i kaszmeranu, dla stworzenia długotrwałego, otulającego trenu zapachowego.


L'Eau d'Issey staje się różowe, dzięki delikatnie barwionemu flakonowi i opakowaniu zewnętrznemu w kolorze różu tyrian. Jedwabisty w dotyku korek przywodzi na myśl aksamitność płatków róży, świeżość, delikatność i wyrafinowanie.


Majestatyczny szpaler róż dla Rose & Rose

Kwiaty wznoszą się ponad flakon, spoglądając niegrzecznie i jednocześnie życzliwie. Róże są częścią historii perfum, również ich ostre kolce. Paradoksalna natura, z jednej strony imponujące i delikatne, odkrywają niewidoczną twarz, jak zwykle w świecie Issey Miyake.

Delikatny, różowy korek wieńczący flakon, dopiero widziany z bliska odkrywa swoje wyjątkowe oblicze (jest przyjemny w dotyku). Symbolizująca kroplę wody kulka na szczycie flakonu, w delikatnie różowym kolorze, opiera się ciernistej łodydze.

Ceny:
Woda perfumowana 25 ml / 229 zł
Woda perfumowana 50 ml / 359 zł


Issey Miyake L'Eau d'Issey Wood & Wood - moc akordów drzewnych w męskim zapachu

Intensywna woda perfumowana, która pozwala doświadczyć pięknego zapachu świeżego drewna. Jej woń jest jak zaproszenie do odkrycia hojnych darów Matki Natury. Podwójna koncentracja drewna cedrowego i drzewa sandałowego została zrównoważona świeżą nutą grejpfruta.


Intensywna woda perfumowana, która pozwala doświadczyć pięknego zapachu świeżego drewna. Jej woń jest jak zaproszenie do odkrycia hojnych darów Matki Natury. W tej kompozycji skupiono się na akordach drzewnych - podwójna koncentracja drewna cedrowego i drzewa sandałowego została zrównoważona świeżą nutą grejpfruta.


Wyjątkowy spacer po lesie z męskim zapachem L'Eau d'Issey. Siła, moc, oczywista męskość – w tej kompozycji skupiono się na akordach drzewnych, głównie cedrze, z jego imponującą obecnością oraz na gładkości i kremowej delikatności subtelnych nut drzewa sandałowego.

Zapach otwiera się musującymi nutami grejpfruta, pikantnym kardamonem i ostrą świeżością esencji żywicy elemi.
W sercu zapachu odnajdujemy intensywną moc akordów drzewnych, esencji cedru i drzewa sandałowego, przeplatających się z nutami ambroxanu i słodkiego akordu brzoskwini.
Nuty bazy nadają kompozycji intensywności. Ogromna ilość akordów drzewnych, esencja z haitańskiej wetiwerii i paczuli łączą się z piżmowym tłem, dla długotrwałego i zdecydowanego trenu zapachowego.


Barwiony na brązowo flakon otoczony został leśną mgłą. Wyjątkowy, drewniany korek o wyraźnym rysunku słoi, jest bezpośrednim nawiązaniem do olfaktorycznej kompozycji.

Fascynujący, piękny las pełen jest emblematycznego drewna z Wood & Wood. Wertykalny, geometryczny, potężny flakon stoi na cokole z drewna. Szorstkie, naturalne bloki drewna tworzą prymitywną obudowę, chroniącą nowy zapach. Słoje, sęki, kora: drewno w całej swojej obfitości i złożoności.
Masywny, męski, drewniany korek wieńczący flakon, opatrzony został słojami w odcieniach brązu. Moment idealny, siła surowego drewna, zestaw składników tej kompozycji to wieloetapowa podróż.

Ceny:
Woda perfumowana 50 ml / 285 zł
Woda perfumowana 100 ml / 399 złZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności