Lanvin Éclat d'Arpège Sheer - oda do delikatności ukryta w nowym zapachu

<
Gallery image
>
Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 1
<
Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 1Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 2Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 3Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 4
 
>
 
 

Do tej pory Éclat d'Arpège był lśniący, niegrzeczny, a nawet smakowity. Dziś pojawia się w niespotykanym dotąd stylu: Éclat d'Arpège Sheer. Ta nowa kompozycja jest tak samo jasna i świetlista jak jej wcześniejsze odsłony. Jest niczym bańka miłości, tajemniczy kokon oderwany od gapiów i zgiełku świata. To celebracja każdego aspektu miłości.


To miłość, bez względu na to, czy wieczna, namiętna czy bezwarunkowa - była główną inspiracją dla Éclat d'Arpège. Począwszy od pierwowzoru, zapach zawsze celebrował każdy aspekt miłości.

Przepojona radością i szczęściem, ta kultowa kompozycja towarzyszyła tym szczęśliwym chwilom, kiedy twoje serce jest pełne emocji i uświadamiasz sobie, że życie jest pięknym doświadczeniem.

Do tej pory Éclat d'Arpège był lśniący, niegrzeczny, a nawet smakowity. Dziś pojawia się w niespotykanym dotąd stylu: Éclat d'Arpège Sheer. Ta nowa kompozycja jest tak samo jasna i świetlista jak jej wcześniejsze odsłony. Jest niczym bańka miłości, tajemniczy kokon oderwany od gapiów i zgiełku świata.

Od opakowania po sam zapach - Éclat d'Arpège Sheer to oda do delikatności. Delikatne różowe pudełko ozdobione jest opalizującym welonem, który wydaje się ożywiać i przyciągać wzrok. Na środku opakownaia znajduje się koło w kształcie lustrzanej bańki, nawiązujące do charakterystycznego, okrągłego kształtu flakonów poprzednich zapachow Lanvin.

Wewnątrz znajduje się emblematyczny i rozpoznawalny flakon Éclat d'Arpège. Logo Jeanne z córką jest tu bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek. Celebruje bowiem intymność czułej chwili bezwarunkowej miłości. Choć pozostaje minimalistyczny, wygląda magicznie w tej różowej satynowej sukience, która odbija światło przy najmniejszym ruchu.

Jak zawsze korek zwieńczony jest białym kamieniem i otulony dwoma pierścieniami u podstawy symbolizującymi czystość i wieczną miłość.

Éclat d'Arpège Sheer to delikatny, owocowo-zielony zapach kwiatowy. Zaczyna się radośnie, niczym wybuch śmiechu, w którym mieniący się akord mandarynki i smoczego owocu łagodzi wodna nuta liścia lotosu. W środkowych nutach promienna kobiecość bukietu piwonii i konwalii wzmocniona jest czystą przezroczystością jaśminu wodnego. W nutach bazowych akord ambrowo-drzewny tworzy kojącą nutę, która jest miękka i ciepła. Całość otulona jest czułośćią i delikatnością białego piżma.

Éclat d'Arpège Sheer to uśmiech i czułość. To przejaw ducha Éclat d'Arpège i jak zawsze celebracja miłości.


Ceny:

Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 30 ml / 169 zł
Lanvin Éclat d'Arpège Sheer 50 ml / 249 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności