Narciso Rodriguez: for her fleur musc eau de toilette florale i for him bleu noir extrême

<
Gallery image
>
Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 1
<
Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 1Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 2Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 3Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 4Narciso Rodriguez: fleur musc i for him bleu 5
 
>
 
 

Woda toaletowa fleur musc florale to żywa i olśniewająca reinterpretacja kwiatowego bukietu fleur musc. Delikatna róża i mocne, różowe ziarno pieprzu rozświetlają piżmo, owinięte zmysłowymi nutami bazy ambry i paczuli. Wciągający zapach, który uosabia dualizm wszystkich kobiet. Woda toaletowa bleu noir extrême dla niego to miejska i nowoczesna reinterpretacja świeżości: charakterystyczne serce piżmowe zestawiono ze świeżymi nutami cytrusowymi i drzewnymi oraz zmysłowymi nutami bazowymi. Ostry, świeży i wibrujący, nowy zapach przywraca męski dualizm: serce piżmowe otulone jest zieloną mandarynką i bazylią. Nuty drzewno-cedrowe i hebanowe łączą się dla długotrwałego zapachu. Ożywiona, elegancka i minimalistyczna kompozycja.


for her fleur musc eau de toilette florale - dla Niej

Ikoniczna kolekcja zapachów nie przestaje zaskakiwać i zachwycać. Przedstawiamy nowy zapach w linii for her: fleur musc eau de toilette florale, który transformuje znaczenie intymności i bezpośredniości w sercu kolekcji for her Narciso Rodrigueza. W odróżnieniu od oryginalnej kompozycji for her fleur musc, nowa wersja promieniuje musującą witalnością. Woda toaletowa for her fleur musc florale reinterpretuje zmysłowość kobiety pełnej niezrównanej pewności siebie i pasji.

W nowym zapachu Narciso Rodrigueza uchwycono nieuchwytną intymność, kompozycja uosabia wyróżniającą się dwoistość każdej kobiety. Kwiatowy bukiet, podkreślony cytrusowymi nutami, otula ciepłe, zmysłowe, piżmowe serce zapachu. Delikatna róża, podkreślona akordami różowego pieprzu i nutką musującej bergamotki, ożywia piżmowe serce, podczas gdy wibrujące, drzewne akordy – paczuli i miękkiego bursztynu lśnią niezrównanie. Rezultat – róża nie do odparcia.

Nowy flakon odzwierciedla uwodzicielskiego ducha zapachu. Mistrzowsko zaprojektowany przez Narciso Rodrigueza flakon, jest interpretacją oryginalnej butelki zapachu. Zaprojektowany w kolorze żywego, wyraźnego różu z lekko oszronioną częścią.

Sygnatura flakonu – prostopadłościenny korek jest przezroczysty, podkreślając wykwintny kunszt i architektoniczną formę flakonu. Główny visuel zapachu przedstawia hipnotyzujący portret Julii Bergshoeff, która bezwiednie i całkowicie uosabia ducha wody toaletowej fleur musc florale. Julię charakteryzuje szczególny rodzaj piękna, który jest odzwierciedleniem jej wdzięku i czaru.

Zanim powstała woda toaletowa fleur musc florale, pierwszą kompozycją była for her fleur musc. Duch for Her fleur musc budzi zmysłowość każdej kobiety z wdziękiem i ognistą pasją. Uzależniająca i nie do odparcia, woda toaletowa for her fleur musc florale lśni nową witalnością z wysublimowaną duszą.

Linia for her Narciso Rodrigueza jest kolekcją zapachów nie do odparcia. Olfaktoryczna sygnatura zapachów, piżmowe serce, jest uwodzicielskie; wzbogacone innymi akordami i nutami staje się magiczne i uzależniające. Każda kompozycja jest niedościgniona i skłania kobiety do osobistej przemiany.

Woda toaletowa for her fleur musc florale jest upojna i uzależniająca.

Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 349 zł
Woda toaletowa 100 ml / 499 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach sephora i na www.sephora.pl


for him bleu noir extrême - dla Niego

Ikoniczna linia zapachów Narciso Rodrigueza nie przestaje uwodzić i zaskakiwać. Przedstawiamy for him bleu noir eau de toilette extrême, idealne uzupełnienie linii for him bleu noir. Rozbrajający nowy zapach, który uosabia znamienny dualizm w sercu uzależniającej linii Narciso Rodrigueza. Kompozycja bleu noir extrême nadaje nowego znaczenia tajemnicy i magnetyzmowi oraz sygnalizuje ognistą pewność siebie mężczyzny, który ją nosi.

Woda toaletowa bleu noir extrême jest intrygująca; to świeża kompozycja, która jest enigmatyczna i intensywna. Rześka, świeża i wibrująca: znamienne piżmowe serce zapachu zostało przeciwstawione lodowym, cytrusowym nutom – zielonej mandarynce i bazylii – oraz ożywione zmysłowymi, drzewnymi nutami – niebieskim cedrem i czarnym hebanem.

Wnikliwa interpretacja oryginału, nowy flakon zaprojektowany został przez Narciso Rodrigueza. Wyjątkowa tajemniczość bleu noir extrême odzwierciedlona została we flakonie, poprzez zastosowanie świetlistego, ciemnoniebieskiego koloru z lekko oszronionym jego fragmentem. Sygnatura flakonu w postaci prostopadłościennego korka jest przezroczysta, odkrywając czystą, architektoniczną formę i dodając kolejny element tajemnicy. Opakowanie jest gładkie i wyrafinowane.

Nowy visuel zapachu przedstawia urzekający portret modela, Roberta Siposa, w obiektywie Viviane Sassen. Roberto charakteryzuje się nowoczesnym, tajemniczym i seksownym lookiem. Znana ze swoich czarno-białych prac, Viviane Sassen, uchwyciła hipnotyczne spojrzenie Roberto i świeżość zapachu bleu noir extreme w wyjątkowym, graficznym obrazie.

Linia for him Narciso Rodrigueza uosabia istotę dualizmu odnajdywaną w męskości, z jej czystością, głębią i zmysłowością. Oryginalna woda toaletowa for him bleu noir jest czysta i rześka, jednocześnie będąc tajemniczą i uwodzicielską. Znamienne piżmo przeciwstawione zostało korzennym nutom kardamonu i gałki muszkatołowej, a także nutom drzewnym – niebieskiemu cedrowi, czarnemu hebanowi i czarnemu wetiwerowi.

W wodzie perfumowanej bleu noir uchwycono piękno tajemnicy, z unikalną głębią intensywności. Wyjątkowe piżmowe serce zapachu zostało podkreślone zmysłowymi akordami drewna – niebieskim cedrem i czarnym hebanem – które transformują poprzez zastosowanie akordów wetiweru.

Woda toaletowa bleu noir extreme jest kompozycją niedoścignioną.

Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 285 zł
Woda toaletowa 100 ml / 395 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności