Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna Sephora Collection wspiera III edycję Fun.Tech.Future.

<
Gallery image
>
Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna 1
<
Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna 1Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna 2Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna 3Pomagaj z Sephora! Lampka charytatywna 4
 
>
 
 

Lampka nocna Sephora Collection w kształcie sympatycznego lemura zawitała już do perfumerii Sephora w całej Polsce i na www.sephora.pl. Kupując ten produkt każdy może wraz z Sephora wspierać III już edycję wyjątkowego projektu, który pomaga młodym kobietom w trudnej sytuacji życiowej, wejść na rynek pracy. Sephora przekaże cały dochód ze sprzedaży lampek na wsparcie programu Fun.Tech.Future. realizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką.


Dziewczęta opuszczające pieczę zastępczą są bardzo słabo przygotowane do wchodzenia na rynek pracy. Raport NIK 2015 oraz informacje płynące bezpośrednio od grupy objętej programem pokazują, że brakuje im podstawowej wiedzy, która mogłaby im pomóc w napisaniu CV, znalezieniu pracy lub założeniu własnej firmy. Dlatego w 2018 roku narodziła się idea programu, który to zmieni, a pierwsza edycja FUN.TECH.FUTURE. odbyła się już w 2019 roku. Dzięki dwóm dotychczasowym odsłonom programu, z pomocy skorzystało ponad 250 młodych kobiet z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych w całej Polsce. W 2019 roku w perfumeriach Sephora 5 dziewcząt odbyło m.in. płatny, dwumiesięczny staż, dzięki któremu pod skrzydłami osobistych mentorek Sephora, zdobyły pierwsze doświadczenia zawodowe. Z uwagi na pandemię w bieżącym roku, niestety nie było to możliwe.

W tym roku, mimo przeszkód i trwającej pandemii, program udało się zrealizować dzięki nowym technologiom. Podczas trzydniowych warsztatów, które odbyły się on-line, dziewczęta z całej Polski dowiedziały się jak napisać CV i list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwrócić uwagę podpisując umowę. Ambasadorki i ekspertki Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką opowiedziały również jak zbudować pewność siebie, jak poradzić sobie z krytyką i jak znaleźć swoje mocne strony. Natomiast ekspertki Sephora opowiedziały i zademonstrowały, jak należy zrobić odpowiedni makijaż do pracy czy na rozmowę kwalifikacyjną. Wprowadziły również uczestniczki w specyfikę pracy konsultantów Sephora i pracy w sektorze retail.

"Druga edycja programu, która odbyła się w nowej formule, pokazała jak bardzo tego typu inicjatywy są potrzebne dla dziewcząt, które wkraczają w dorosłość. Całości warsztatów towarzyszyła niesamowita energia i zaangażowanie zarówno uczestniczek jak i ekspertów projektu. Niecierpliwie czekamy na trzecią edycję programu!" - mówi Olga Kozierowska Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Sephora w Polsce oraz na świecie, dodaje kobietom wiary we własne możliwości. Inspiruje, uczy, podpowiada jak m.in. poprzez pracę nad własnym wizerunkiem, wejść na rynek pracy. Pomaga też przekazując swoje biznesowe know how na przykład poprzez wsparcie kobiecych start-upów kosmetycznych, dzięki projektowi Sephora Stands Accelerate. Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką, trwająca od 2018 roku i wsparcie programu Fun.Tech.Future., silnie wpisuje się w globalną wizję działań CSR firmy.

Więcej o projektach CSR Sephora w Polsce: www.sephora.pl


Czym jest Fun.Tech.Future.?

Fun.Tech.Future. to program edukacyjno-zawodowy z elementami job shadowingu i mentoringu, stworzony z myślą o młodych kobietach w wieku 18-20 lat, które właśnie wchodzą w dorosłość i potrzebują motywacji, konkretnej wiedzy oraz wsparcia, by zbudować kompetencje potrzebne do wejścia na rynek pracy. Wszystko po to, aby pomóc im w usamodzielnieniu się i wejściu w dorosłość.  


Główne elementy projektu to:

- warsztaty w wybranych lokalizacjach w całej Polsce
- dedykowane kursy on-line i video pigułki wiedzy
- płatne staże u wybranych partnerów projektu oraz mentoring dla najzdolniejszych uczestników podczas kampusu

Więcej informacji o programie Fun.Tech.Future. na www.sukcestoja.pl/ftf

Lampka Lemur Sephora Collection dostępna jest we wszystkich perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl od listopada do wyczerpania zapasów.

Bezpośredni link do zakupu lampki:
https://www.sephora.pl/p/wild-wishes-lemur-nightlight-%E2%80%93-lampka-nocna-P10012627.html

Cena: 49 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności