Melon Senkara - nowy naturalny dezodorant w kremie

<
Gallery image
>
Melon Senkara - dezodorant w kremie 1
<
Melon Senkara - dezodorant w kremie 1Melon Senkara - dezodorant w kremie 2
 
>
 
 

Melon to nowy naturalny dezodorant w kremie przeznaczony dla osób, które nie tolerują sody oczyszczonej (wodorowęglanu sodu). Jego formuła została oparta o świetne działania deodoryzujące dwóch substancji aktywnych: wodorotlenku magnezu i rycynooleinianu cynku. To sprawia, że dezodorant Melon jest niezwykle delikatny i nie powoduje podrażnień.


Dezodorant Melon polskiej marki Senkara

Zawiera odpowiednio dobraną mieszaninę naturalnych olejów, maseł i wosków roślinnych, które pielęgnują i dbają o delikatną skórę okolicy pach.

Dzięki zawartości wodorotlenku magnezu dezodorant wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto nie wpływa na naturalny mikrobiom skóry i nie blokuje procesu oczyszczania się organizmu.

Rycynooleinian cynku to sól cynkowa kwasu rycynolowego pozyskiwana z oleju rycynowego, która ma działanie dezodoryzujące. Usuwa i zapobiega wydzielaniu się nieprzyjemnego zapachu, który wynika z metabolizmu organizmu.

Tapioka czyli skrobia z manioku to naturalna substancja świetnie wchłaniająca wilgoć i zapobiegająca powstawaniu otarć naskórka i podrażnień.

Wosk Carnauba jest naturalnym woskiem roślinnym pozyskiwanym z liści kopernicji, palmy rosnącej w Brazylii. Jest wegańską alternatywą do wosku pszczelego dla osób które wolą produkty pochodzenia roślinnego.

Dezodorant Melon pozostawia przyjemny i uczucie świeżości przez cały dzień. Nie podrażnia skóry. Został stworzony z poszanowaniem otaczającego nas środowiska naturalnego. Uwielbia przebywać w temperaturze do 25 stopni Celsjusza w towarzystwie innych kosmetyków naturalnych.

Skład: masło shea, olej rycynowy, olej kokosowy, naturalny wosk roślinny carnauba, aromat.
Produkt bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Cena: 37 zł

Dezodorant można kupić tu: https://senkara.pl/pl/p/Dezodorant-Melon/95Autor: Redakcja
Data publikacji: 16-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES